کد خبر: 258 A

فرماندار رباط کریم:

فرماندار شهرستان رباط کریم گفت: حضور پرشور و یکپارچه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، لرزه بر اندام استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی می‌اندازد.

رباط کریم - ایلنا:فرماندار شهرستان رباط کریم گفت: حضور پرشور و یکپارچه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، لرزه بر اندام استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی می‌اندازد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از رباط کریم، بیژن سلیمان پور با اشاره به نتایج و بركات این نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس از سوی امام خمینی (ره) ادامه داد: امروز بواسطه درایت و دوراندیشی امام راحل در نامگذاری روز قدس، موضوع فلسطین به عنوان بحث اصلی جهان اسلام و عرصه بین المللی تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه روز قدس امسال از حساسیت بیشتری برخوردار است، خاطرنشان کرد: با توجه به مسایل فعلی که در کشور اسلامی سوریه داریم، ملت‌های مسلمان به وحدت و اتحاد بیشتری نیاز دارند و روز قدس فرصتی است تا ملت‌های مسلمان یکپارچه خشم و انزجار خود از کشورهای توطئه‌گر و استکبار را فریاد بزنند.

سلیمان پور افزود: ملت مسلمان ایران در این روز به غاصبان و جنایتکاران اعلام می‌دارد که هرگز قادر نخواهد بود در سایه زور و تزویر، حقوق ملت‌ها و جهان اسلام را پایمال کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم از این روز به عنوان روز تقابل اسلام و استکبار یاد کرد و یادآور شد: روز قدس روز مقابله مستضعفان با مستکبران است و روز مقابله ملت‌هایى است که در زیر فشار ظلم آمریکا و رژیم صهیونیستی قرار دارند.

فرماندار رباط کریم این روز را روز شناسایی منافقان از مومنان دانست و بیان داشت: مومنان متعهد این روز را روز قدس مى‏دانند و به وظایف خود در قبال قبله‌گاه نخست مسلمانان و ساکنان مظلوم این سرزمین الهی عمل مى‏کنند، ولی منافقان و آنهایى که با ابرقدرت‌ها و رژیم صهیونیستی در پشت پرده دوستى دارند، با سکوت مرگبار خود در برابر ددمنشی‌های این گرگ خونخوار سکوت کرده و چه بسا از این جنایات آنها حمایت می‌کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر