کد خبر: 40492 A

مدیرعامل آتش‌نشانی رباط‌ کریم خبر داد:

یكی از مهمترین راه‌های جلوگیری از حوادث، رعایت نكات ایمنی است كه با فرهنگ‌سازی و ارائه توصیه‌های ایمنی می‌توان از بروز بسیاری از حوادث جلوگیری كرد.

ایلنا –رباط کریم:مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط‌ کریم با بیان این مطلب، گفت: یكی از مهمترین راه‌های جلوگیری از حوادث، رعایت نكات ایمنی است كه با فرهنگ‌سازی و ارائه توصیه های ایمنی می‌توان از بروز بسیاری از حوادث جلوگیری كرد.

به گزارش ایلنا از رباط‌ کریم؛ احمد خانی، سرپرست این سازمان ادامه داد: به همین منظور این سازمان بروشورهایی با عنوان ایمنی خانواده را تهیه و در اختیار شهروندان و خانواده‌ها قرار می‌دهد تا بتواند با فرهنگ‌سازی ایمنی را در بین خانواده‌ها و کودکان و از بروز خسارات ناشی از بی‌اطلاعی افراد از مسائل ایمنی پیشگیری کند.

وی گفت: سازمان آتش نشانی به منظور حفظ امنیت ساختمان‌ها به هنگام اخذ پروانه ساختمانی، اخذ پایانکار ساختمانی، پرداخت عوارض درآمدی سالانه شهرداری و انتقال سند، کارشناسان خود را برای بررسی ایمنی محل اعزام می‌کند تا از بروز حوادث احتمالی جلوگیری شود.

احمد خانی در پایان اظهار داشت: واحد آموزش و پیشگیری این سازمان آمادگی دارد تا آموزش های لازم در خصوص رعایت اصول ایمنی و پیشگیری از حوادث و کاهش خسارات را به تمامی ادارات، مدارس و آموزشگاه‌ها نیز ارائه کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر