کد خبر: 40580 A

اولین جلسه پیگیری برگزاری نمایشگاه بهاره 92 روزه شهرستان بهارستان باحضورمسئولین مربوطه تشکیل شد.

ایلنا – بهارستان: اولین جلسه پیگیری برگزاری نمایشگاه بهاره 92 روزه شهرستان بهارستان با حضور حبیب اله پیشوا سرپرست معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرمانداری، سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت و مسئولین ادارات ذیربط چون مجمع امور صنفی، شهرداریها و پلیس امنیت و اماکن در محل اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان بهارستان تشكیل شد.

به گزارش ایلنا، در این جلسه؛ معاون برنامه‌ریزی ضمن تاکید بر لزوم برگزاری مطلوب و اثربخش اینگونه نمایشگاه‌ها که موجب تنظیم بازار، توزیع عادلانه کالا وحمایت از تولیدکنندگان و مصرف کننده است، اهتمام ویژه مسئولین را به دغدغه‌های مردم در ایام تهدیدات و تحریم‌ها دشمنان بر علیه مردم با بصیرت ایران امری لازم و خدمتی ارزشمند تلقی کرد.

همچنین هدف از برگزاری این جلسات را کنترل قیمت‌ها، تامین رضایت مصرف کننده، تمرکز فروش و تسهیل در خرید عنوان کرده و مقرر شد اجناس در نمایشگاه حداقل 10تا 15درصد پایین تر از قیمت بازار ارائه گردد و نیز اداره صنعت معدن و تجارت نسبت به توزیع اقلام دولتی پرمصرف با نرخ مصوب در نمایشگاه تمهیدات لازم را درنظر بگیرد.

در ضمن در زمینه تامین نظم، تنظیم ترافیک، کنترل بهداشت، امنیت، ایمنی، و اطفاء حریق، موارد لازم جهت عقد قرداد با شرکت مجری دستورات لازم صادر شد.

همچنین نمایشگاه مورد نظر با کارشناسی و تعیین محل مناسب در دو بخش گلستان و بوستان برگزار می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر