کد خبر: 40583 A

رییس سازمان جهاد كشاورزی استان تهران:

320 میلیارد تومان تسهیلات حمایت از بخش كشاورزی استان آماده پرداخت است اما كشاورزان استان به دلیل نداشتن وثیقه از دریافت وام محروم مانده اند.

ایلنا- بهارستان: رییس سازمان جهاد كشاورزی استان تهران گفت 320: میلیارد تومان تسهیلات حمایت از بخش كشاورزی استان آماده پرداخت است اما كشاورزان استان به دلیل نداشتن وثیقه از دریافت وام محروم مانده‌اند.

به گزارش ایلنا از روابط عمومی فرمانداری بهارستان، سیدمحمد موسوی در آیین افتتاح صندوق حمایت از بخش كشاورزی شهرستان بهارستان اظهارداشت: 230 میلیارد تومان از این رقم با كارمزد هفت درصد و بقیه با كارمزد 13 درصد برای توسعه كشاورزی همه شهرستان های استان تهران تقسیم بندی شده است.

وی افزود: برای حل مشكل وثیقه كشاورزان، صندوق حمایت از توسعه كشاورزی در استان با چهارمیلیارد تومان سرمایه تاسیس شده است.

موسوی گفت: سال گذشته در حالی كه 117 تشكل در این صندوق عضو بودند توانست حدود 60 میلیارد تومان نقدینگی جذب كند.

رییس جهاد كشاورزی استان تهران با بیان اینكه درهمه شهرستان های استان این صندوق ها راه اندازی خواهد شد، بیان كرد: كمك بلاعوض 12 میلیارد و 500میلیون تومانی وزیر جهاد كشاورزی به استان و معادل همین رقم ازطرف استانداری، آورده ما را به 25 میلیارد تومان برابر با 49 درصد سهم صندوق رساند.

موسوی افزود: 51 درصد دیگر، سهم آورده كشاورزان خواهد بود كه با امضای تفاهم نامه با همه فرمانداران شهرستان‌های استان تهران روند آن آغاز شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر