کد خبر: 409 A

رئیس عقیدتی سیاسی لشگر 23 تکاور:

همه نیروهای مسلح در راهپیمایی یوم الله قدس حضوری چشمگیر و دشمن شکن خواهند داشت.

رباط کریم - ایلنا: رئیس عقیدتی سیاسی لشگر۲۳ تکاور ولایت ارتش جمهوری اسلامی اظهار داشت: روز جهانی قدس روز همه مسلمانان است و همه وظیفه دارند كه در این روز از آرمان قدس شریف حمایت كنند.

حجت‌الاسلام و المسلمین علی اصغر غفاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگارایلنا در رباط کریم، با اشاره به آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و نامگذاری این روز از سوی حضرت امام خمینی (ره) به نام روز جهانی قدس افزود: حضور حداکثری مردم در روز قدس نتایج زیادی داشته و می‌تواند نقشه‌های خبیثانه دشمنان اسلام و مسلمین را خنثی کند.

وی ادامه داد: همه وظیفه دارند با درك شرایط ویژه منطقه همواره با حضور میلیونی خود و حمایت از مردم مظلوم فلسطین، یك بار دیگر رژیم صهیونیستی و همدستانش را به عقب نشینی وادار كنند.

غفاری به وقایع کنونی جهان اسلام اشاره و عنوان کرد: مردم ایران باید از بلایی که دشمن بر سر مسلمانان سوریه آورده عبرت گرفته و پشتیبان نظام باشند تا دشمن جرئت حمله به مردم مسلمان ایران را نداشته باشد.

رئیس عقیدتی سیاسی لشگر۲۳ تکاور ولایت با بیان اینکه ارتشیان همواره در خط رهبری و دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی حرکت کرده و از مسیر خویش عدول نخواهند کرد، بیان کرد: همه نیروهای مسلح دوشادوش مردم روزه دار و انقلابی ایران، در راهپیمایی یوم الله قدس حضوری چشمگیر و دشمن شکن خواهند داشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر