کد خبر: 42760 A

علی استیله رئیس هیئت کشتی قرچک خبر داد:

به مناسبت دهه مبارک فجر مسابقات نه جانبه در رده ی سنی جوانان و بزرگسالان که از استان های مازندران، تهران و خراسان شرکت دارند در بیست و هفتم این ماه در باشگاه الحدید برگزار می شود.

رئیس هیئت کشتی قرچک گفت: به مناسبت دهه ی مبارک فجر مسابقات نه جانبه در رده ی سنی جوانان و بزرگسالان که از استان های مازندران، تهران و خراسان شرکت دارند در بیست و هفتم این ماه در باشگاه الحدید برگزار می شود.

به گزارش ایلنا استیله ادامه داد: همچنین یک لیگ کوتاه مدت دو ساعته هم برای رده ی سنی نونهالان و نوجوانان در این باشگاه برگزار می شود.
وی افزود: در سال جاری مسابقات پهلوانی در سالن هفت تیر در رده ی سنی جوانان وبزرگسالان داشتیم که با موفقیت انجام شد.
وی گفت: مشکلات رشته کشتی هم همانند سایر ورزشهای دیگر به دلیل عدم وجود منابع مالی است.
استیله ادامه داد: از آنجایی که ما یک منطقه دوری نسبت به مرکز هستیم برای اینکه کشتی گیران خوبی را به مسابقات بیاوریم وحمایت شان کنیم نیاز به منابع مالی داریم.
وی اظهار داشت: در حال حاضر تربیت بدنی هم توانسته از لحاظ مالی این ورزش را خوب حمایت کند.
رئیس هیئت کشتی گفت: حقوق مربیان هم بر اساس درصد پرداخت می شود یعنی پس از دریافت شهریه حقوق مربیان پرداخت می شود و ما در این خصوص مشکلی نداریم.
وی گفت: با توجه به اینکه منطقه ی ما یک منطقه ی کارگری است بیشتر رده ی سنی نونهالان و نوجوانان در این رشته ورزشی شرکت می کنند و نهایتا مقاماتی که در سطح کشور کسب می کنیم در این رده ی سنی بوده اند، البته در رده ی سنی جوانان هم خوب کار می کنند که در سال های قبل در این رده ی سنی مقاماتی را کسب کردیم.
وی اظهار داشت: ورزش کشتی بعد از فوتبال پر بیننده ترین و پر تماشاترین ورزش در سطح منطقه است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر