کد خبر: 42876 A

عضو شورای اسلامی باقر شهر:

بر اساس برنامه ریزی انجام شده در نظرداریم طی مراسمی از نخبگان علمی، فرهنگی و هنری باقرشهر تجلیل بعمل آوریم.

 عضو شورای اسلامی باقرشهر ضمن مثبت ارزیابی كردن رشد فرهنگی شهر گفت: خوشبختانه در سالهای اخیر با توجه به اقدامات شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر و همكاری با اداره آموزش و پرورش منطقه كهریزك و مدارس باقرشهر، شاهد رشد و شكوفائی جوانان با استعداد شهر و كسب رتبه های برتر كنكور در دانشگاههای كشور هستیم.

مجتبی پرك افزود: به همین منظور و بر اساس برنامه ریزی انجام شده در نظرداریم طی مراسمی از نخبگان علمی، فرهنگی و هنری باقرشهر تجلیل بعمل آوریم.

وی در ادامه افزود: در این مراسم از نخبگان بومی و ساکن باقرشهر كه از برگزیدگان المپیادهای علمی در تمامی مقاطع تحصیلی هستند و دارندگان رتبه های برتر کنکور سراسری در دانشگاه های ملی، آزاد و پیام نور در مقاطع تحصیلی کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکترا و همچنین مخترعین اختراعاتی که در مرکز ثبت اختراعات کشور پذیرفته شده باشند و دارندگان مقالات علمی و پایان نامه های مورد تائید مجامع علمی کشور و نیز نخبگان هنری با ارائه مدرک از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مراکز دانشگاهی کشور طی مراسم با شكوهی تجلیل خواهد شد.

وی در خصوص کارگاه های آموزشی در باقرشهر افزود: دو کارگاه آموزشی با موضوعات مهارت های زندگی و معتادان گمنام در مورد مشکلات فرهنگی و اجتماعی خانواده ها با تشکیل کلاسهای سازنده در فرهنگسرای های شهر با هماهنگی شهرداری و شورای اسلامی فعالیت می کنند.

وی در پایان ابراز امیدواری كرد كه جوانان با استعداد باقرشهر هر روز بیش از گذشته پله های رشد و ترقی را طی نمایند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر