کد خبر: 45813 A

فرماندار قرچک خبر داد:

این جلسه که در محل فرمانداری و با حضور سرپرست اداره صنعت، معدن وتجارت و هیات رئیسه مجمع امور صنفی،بازرسان حوزه صنعت معدن و تجارت و اصناف و به ریاست ریاحی فرماندار شهرستان قرچك برگزار شد.

ریاحی فرماندار شهرستان قرچک: ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در خصوص وضعیت اقتصادی بازار و نیازهای اساسی مردم و برگزاری نمایشگاه بهاره مطالبی را بیان داشتند و افزودند ما از نظر تامین مواد غذایی هیچ گونه مشكل خاص و كمبودی در سطح شهرستان نداریم و با توجه به ایام پایانی سال و دغدغه بیشتر مردم برای خرید كالاها، در بحث بازرسی و نظارت باید با جدیت بیشتری وارد عمل شد زیرا بازرسین بازوهای دولت هستند و وظیفه سنگینی بر دوش آنهاست.
در ادامه سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستانهای ورامین و قرچك: ضمن تشكر از فرماندارشهرستان در جهت مهم بر شمردن تنظیم بازار شهرستان، عملكرد این اداره و اقدامات صورت گرفته در حوزه بازرسی و نظارت و چگونگی برگزاری نمایشگاههای بهاره مطالبی را بیان کرد.
میرزایی اعلام کرد: سعی بر آن شده كه با توجه به استقبال هموطنان عزیز از نمایشگاهها از كالاهای با كیفیت و قیمت مناسب استفاده شود.
وی خاطر نشان کرد: توزیع مرغ منجمد با قیمت هر كیلوگرم 51000 ریال در حال توزیع می باشد و از نظر تامین و توزیع هیچ گونه مشكل خاصی وجود ندارد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر