کد خبر: 45908 A

به مناسبت دهه مبارک فجر صورت گرفت:

مسابقات کشتی گرامیداشت دهه مبارک فجر با نام جام فتح ا... ملکی به همت هیات کشتی اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین برگزار شد.

ایلنا- ورامین: رییس هیات کشتی ورامین با اعلام رضایت از کیفیت و کمیت این دوره از مسابقات گفت: رقابتهای کشتی گرامیداشت دهه مبارک فجر سال جاری با نام جام استاد و پیشکسوت ارزنده کشتی ورامین پایه ریزی شد و در این دوره از مسابقات 10 تیم از بخشهای مختلف استان تهران حضور یافتند.
به گزارش ایلنا حسن بختیاری افزود: تیمهایی از شهرستانهای پاکدشت، قرچک، پیشوا، ورامین و شریف آباد در سالن شهدای عمروآباد برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر به رقابت پرداختند.
وی اظهار داشت: رقابتها در گروه سنی جوانان به انجام رسید و کشتی گیران در دو تایم فرنگی و آزاد رودر روی یکدیگر قرار گرفتند تا با حضور در مرحله پایانی عنوان برتر را به خود اختصاص دهند.
رییس هیات کشتی ادامه داد: بعد از مشخص شدن فینالیستها این تیم ورامین بود که توانست با کسب بیشترین برد در بازی پایانی و رده بندی با 78 امیتاز بالاتر از دیگر تیمها روی سکوی قهرمانی بایستد.
بختیاری گفت: تیم پاکدشت با 62 و تیم قرچک نیز با 58 امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.
وی افزود: در پایان مسابقات از استاد ملکی که سالیان سال برای ورزش کشتی ورامین متحمل زحمت شده اند و قهرمانان بنام و با اخلاقی را به ورزش استان و کشور معرفی نمودند تقدیر و تجلیل گردید.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر