کد خبر: 49030 A

فرماندار رباط کریم خبر داد:

فرماندار رباط کریم بر توسعه خدمات‌رسانی به روستاهای شهرستان رباط کریم تأکید کرد.

 فرماندار رباط کریم بر توسعه خدمات‌رسانی به روستاهای شهرستان رباط کریم تأکید کرد.

به گزارش ایلنا، بیژن سلیمان‌پور ظهر امروز در دیدار با مردم این شهرستان اظهار داشت: توسعه خدمات به مردم به ویژه ساکنان روستا‌ها یکی از مهم‌ترین اولویت‌های ماست.

وی ادامه داد: با توجه به پیشرفت و توسعه فناوری‌ها، ‌روستاهای ما نیز باید مطابق علم روز پیشرفت کنند.

فرماندار رباط کریم افزود: باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که تمامی امکاناتی که در شهر‌ها موجود است در روستا‌ها هم فراهم شود.

سلیمان‌پور با بیان اینکه با تدابیر اندیشیده شده روستاهای شهرستان رباط کریم از اینترنت پرسرعت برخوردار شده‌اند، ‌ افزود: با اتمام طرح توسعه شبکه فیبر نوری در روستای وهن آباد، کلیه روستاهای شهرستان رباط کریم از اینترنت پرسرعت برخوردار می‌شوند.

وی ادامه داد: اگر بخواهیم شاخص خدمات رسانی در قبل و بعد از انقلاب را با هم مقایسه کنیم باید بگوییم که میزان خدمات رسانی دولت در بعد از انقلاب بسیار چشمگیر بوده و قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست.

فرماندار رباط کریم با اشاره به اینکه مردم در قبل از انقلاب از کمترین امکانات رفاهی، خدماتی و آموزشی برخوردار بودند افزود: متأسفانه در قبل از انقلاب به روستا‌ها هیچ توجهی نمی‌شد و همین امر سبب شده بود که روستاییان از هر لحاظ در فقر کامل باشند.

سلیمان‌پور تأکید کرد: امروز امکانات مخابراتی و ارتباطی در دوردست‌ترین مناطق

روستاهای کشور مهیا شده است.

سلیمان‌پور فیبر نوری را مهم‌ترین مولفه برای برقراری ارتباطات در شرایط فعلی دانست و گفت: تنها موردی که در سخت‏‌ترین شرایط ارتباط را تسهیل می‌کند وجود فیبر نوری است.

با اتمام طرح توسعه شبکه فیبر نوری در روستای وهن آباد به عنوان آخرین روستایی که از این خدمات بهره‌مند می‌شود، کلیه ۲۱ روستای شهرستان از اینترنت پرسرعت برخوردار می‌گردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر