کد خبر: 50567 A

با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در وارمین:

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران با حضور در ورامین، از تلاشهای رییس و پرسنل اداره ورزش و جوانان ورامین، نماینده ولی فقیه و امام جمعه موقت و همچنین فرماندار ورامین به جهت برپایی مسابقات و جشنواره فرهنگی - ورزشی دهه مبارک فجر تقدیرکرد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران با حضور در ورامین، از تلاشهای رییس و پرسنل اداره ورزش و جوانان ورامین، نماینده ولی فقیه و امام جمعه موقت و همچنین فرماندار ورامین به جهت برپایی مسابقات و جشنواره فرهنگی - ورزشی دهه مبارک فجر تقدیرکرد.

به گزارش ایلنا: محمد حسین نژاد فلاح ابتدا به اداره ورزش و جوانان آمد و در جمع پرسنل این مجموعه گفت: به جهت همکاری و همدلی پرسنل این اداره موفق شد در میان شهرستانهای استان تهران از لحاظ برگزاری همایش و مسابقات دهه فجر سال جاری برترین باشد.

وی افزود: ورامین نشان داد در بعد اجرایی و برپایی برنامه های مختلف، شایستگی های فراوانی دارد و همدلی پرسنل و زحمت آنان منجر شد در استان تهران جایگاه مناسبی بدست آورد.

مدیرکل ادامه داد: بنده امروز آمده ام تا فقط از زحمات رئیس و پرسنل تقدیر نمایم و امیدوارم این روند مطلوب که در ورامین وجود دارد همچنان ادامه یابد.

رییس اداره ورزش و جوانان ورامین نیز اظهار داشت: یکی از عوامل ایجاد انگیزه در میان متولیان ورزش حضور مدیرکل در مجموعه میباشد که میتوان به جرعت گفت که آقای نژاد فلاح از معدود مدیرکلهایی میباشند که بعد از قبول تصدی ورزش و جوانان استان تهران طی چند مرحله به ادارات تابعه سرکشی نموده اند.

محسن حسینی ادامه داد: این روند نشان دهنده اهمیت یک مدیر کل نسبت به زیرمجموعه های تحت پوشش خود میباشد.

وی گفت: بنابراین میتوان امیدوار به آینده ورزش بود؛ چراکه وجود مدیرکلی با این پتایسیل و دلسوز زمینه رشد و تعالی را در زمینه های مختلف فراهم می آورد.

در پایان این دیدار مدیرکل با اهداء لوح تقدیر از رییس اداره ورزش و جوانان ورامین تقدیر نمود.

نژادفلاح سپس به دیدار نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین و امام جمعه موقت رفت و با آنان به گفت و گو نشست.

حضرت آیت ا... محمودی در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور مجدد مدیرکل که برای چندمین بار به منطقه آمده گفت: ورزش کشور با حضور افراد توانمندی همچون شما به اوج خواهد رسید؛ چراکه توانمندی، پیگیری و حس وظیفه شناسی عوامل اصلی در پیشرفت کارها میباشد.

نماینده ولی فقیه افزود: امیدوارم با تدبیر اندیشمندانه بتوانید در بعد جوانان گامهای موثری بردارید تا با فرهنگ سازی و برنامه ریزی جوانان این مرز و بوم را به سوی سلامتی و شادابی هدایت کنید.

مدیرکل با تقدیر از هدایت های پدرانه آیت ا... محمودی اظهار داشت: قطع به یقین هر منطقه ای با وجود چنین نعمتی به رشد فرهنگی و اجتماعی امیدوار خواهد بود.

نژاد فلاح افزود: حمایت و هدایت های عالمانه شما باعث دلگرمی همگان خواهد شد که امیدواریم با ادامه این روند بتوانیم به خیر دنیا و آخرت امیدوار باشیم.

بعد از این گفت و گوی صمیمانه و روحانی، مدیرکل با اهداء لوح تقدیر به حضرت آیت ا... محمودی و حجت الاسلام و المسلمین سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین حمایت های آنان در برپایی باشکوه مراسم های ورزشی دهه مبارک فجر را ستود.

در ادامه این حضور مدیرکل به دیدار فرماندار شهرستان ورامین رفت و در دیدار با وی گفت: فرماندار ورامین با برنامه ریزیهای مدبرانه نقش مهمی در پیشبرد اهداف اداره ورزش و جوانان ورامین ایفا کرد که باید این همت والای شما را ارج نهاد.

نژاد فلاح اظهار داشت: جوانی با پتانسیل فرماندار ورامین و وجود جوهره جوانی، منجر خواهد شد تا ورامین طعم شیرین رتبه برتر در برپایی جشنواره فرهنگی ورزشی فجر را بچشد که این نشان از لیاقت یک فرماندار دلسوز را دارد.

وی افزود: حضور مسئولان مستعد و پرکار در ورامین منجر به پیشبرد اهداف عالیه در تمامی ابعاد خواهد شد و مطمئنا ورزش نیز از آن سود خواهد برد.

فرماندار ورامین نیز با ابراز خرسندی از حضور مجدد مدیرکل در ورامین گفت: این حضور که نشان دهنده اهمیت یک مسئول نسبت به کار را نشان میدهد عاملی جهت ایجاد انگیزه و کار در میان همکاران خود میباشد که جا دارد از این عمل تقدیر نمود.

محسن منصوری ادامه داد: ورامین در سال جاری شاهد شکوفایی در عرصه ورزش بوده و این امر در دهه فجر به وضوح قابل مشاهده بود.

وی افزود: تلاش وصف ناپذیر متولیان ورزش ورامین را باید ستود؛ زیرا آنان با همت خود یکی از بهترین مراسم ها را در طول تاریخ ورزش در دهه مبارک فجر به منصه ظهور گذاشتند.

فرماندار اظهار داشت: امیدواریم این حرکت که آینده ای خوش را میتوان برای آن در نظر گرفت با پشتوانه سازی اداره کل استان ادامه یابد.

منصوری گفت: مجموعه فرمانداری نیز همچون گذشته در کنار ورزش منطقه خواهد بود تا آنچه لایق مردم این منطقه است به مرحله اجرا درآید.

سپس مدیرکل با تقدیم لوح به جوان ترین فرماندار کشور از زحمات وی در عرصه ورزش تقدیر کرد.

باید اظهار داشت طی گفت و گوهای بعمل آمده میان فرماندار و مدیرکل جهت بسط و گسترش ورزش در بعد سخت افزاری و نرم افزاری در آینده ای نزدیک خبرهای خوشی در این خصوص به سمع و نظر علاقه مندان به ورزش خواهد رسید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر