کد خبر: 6412 A

با همکارى تشکلهاى مردمى؛

وزیر ورزش و جوانان گفت: با همکاری تشکل‌ها و سمن‌های مردمی و با تشکیل مراکز استعدادیابی اقدام به شناسایی استعدادهای نوجوانان و جوانان استانهاى کشور خواهیم کرد.

تهران – ایلنا: وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: اگرچه این موضوع در قالب عملیاتی شاید برای وزارت ورزش و جوانان مقدور نباشد اما با همکاری تشکل‌ها و سمن‌های مردمی و با تشکیل مراکز استعدادیابی اقدام به شناسایی استعدادهای جوانان هر منطقه می‌کنیم.

محمد عباسی گفت: یکی از برنامه‌ها و راهبردهایی که در این وزارتخانه طراحی و تدوین شده، شناسایی ظرفیت‌ها و استعدادهای نوجوانان و جوانان در استانهای مختلف کشور است.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه خاطر نشان کرد: البته در حال حاضر یکی از کارکردهای سمن‌ها و تشکلهای مردمی، معرفی استعدادهای جوانان در شهرهای مختلف کشور در بخشهای ورزشی، علمی، هنری و فرهنگی و غیره است که ما هم از این ظرفیت این‌ها استفاده می‌کنیم.

عباسی عنوان کرد: زمانی که این تشکل‌ها در موضوعات متفاوت عمل می‌کنند، معنای آن این است که استعداد‌ها در این تشکل‌ها دسته بندی و سازماندهی می‌شود تا بتوانند از فرصتهای کشوری هم استفاده کنند.

وزیر ورزش و جوانان در پایان بیان کرد: همچنین ما هم از ظرفیتهای آن‌ها به عنوان یک فرصت بسیار بزرگ در اختیار تعالی کشور برای شناسایی و استعدادیابی نوجوانان و جوانان استفاده خواهیم کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر