کد خبر: 6522 A

طی حکمی از سوی وهاب فرهمند مشاور وزیر و مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، محسن حسینی بعنوان رییس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین منصوب شد.

ایلنا - ورامین: در مراسمی که با حضور محمدنقی کلانتری معاون توسعه و منابع سرمایه انسانی و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد، حسینی به حاضران معرفی و از زحمات مصطفی زاهدی رییس پیشین اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین تقدیر بعمل آمد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کلانتری در این مراسم ضمن تشکر از زاهدی، به خدمات ارزنده وی اشاره داشت و گفت: خدمات زاهدی در طول مسوولیت وی از کسی پوشیده نیست و فعالیت اداره ورزش طی سالیان متمادی نشان دهنده پیشرفت آن در سطح منطقه بوده است.

معاون توسعه و منابع سرمایه انسانی و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران افزود: پیشرفت سرانه فضای ورزشی و حرکت روبه جلوی ورزش در ورامین نشان از توانمندی زاهدی داشت که توانست با استفاده از تجربیات خود ورزش را به سوی تعالی هدایت نماید.

این مسئول در ادامه با اشاره به حضور حسینی در راس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین گفت: با توجه به توانمندی رییس جدید و تجارب کسب شده وی در طول خدمت به ورزش کشور، اداره کل را برآن داشت تا این مسوول خدمت گذار را به ورزش ورامین معرفی نماید.

کلانتری گفت: حضور حسینی در ورزش ورامین منجر به ارتقاء آن در منطقه خواهد شد، چراکه تجربیات وی در طول مدیرت در شهرستانهای اسلامشهر و شهرری راه را برای پیاده نمودن برنامه های آتی و پیش رو هموار خواهد کرد.

در ادامه این مراسم زاهدی با تقدیر از همکاران خود در طول تصدی مسوولیت ورزش ورامین خاطرنشان کرد: این اداره با حضور همکاران توانمند توانست به آنچه که مدنظر است دست یابد و امیدواریم این روند توسط رییس جدید ادامه پیدا کند.

وی اظهار کرد: تمام تلاشم را کردم تا ورزش را به سمت و سوی پیشرفت سوق دهم که این امر به لطف خدا حاصل شد.

رییس جدید اداره ورزش نیز در ادامه گفت: خوشحالم که در جمع مردم خوب ورامین قرار گرفته ام و امیدوارم این حضور منجر به ارتقاء ورزش منطقه شود.

حسینی ادامه داد: با توجه به شناختی که از این منطقه دارم و وجود پتانسیل ورزشی قطع به یقین به آنچه که مدنظر است دست خواهیم یافت.

این مسوول خاطرنشان كرد: باهمکاری دیگر پرسنل اداره برنامه های گذشته و پیش رو را به سرمنزل مقصود خواهیم رساند و یکی از اهدافمان معرفی قهرمانان ورزشی به کشور خواهد بود.

علیرضا فرجی مدیر روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان ورامین در این مراسم به نمایندگی از پرسنل از زحمات زاهدی به جهت خدمت رسانی به مردم تقدیر نمود و شمه ای از عملکرد اداره را برای حاضران توصیف کرد.

وی سپس حضور حسینی رییس جدید را خیر مقدم گفت و اظهار امیدواری نمود با وجود فرد باتجربه و کاربلد رییس اسبق اداره های ورزش و جوانان شهرستانهای ری و اسلامشهر ورزش ورامین به آنچه که در خور شان است دست یابد.

در پایان مراسم، حکم انتصاب حسینی توسط معاون توسعه و منابع سرمایه انسانی و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به وی اهداء شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر