کد خبر: 82550 A

با پایان یافتن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در راستای بهبود شرایط بصری شهر طرح ضربتی پاکسازی تبلیغات انتخابات آغاز شده است.

ایلنا: با پایان یافتن انتخابات ریاست جمهوری وشوراهای اسلامی در راستای بهبود شرایط بصری شهر طرح ضربتی پاکسازی تبلیغات انتخابات اعم از جمع آوری بنرها و پوسترهای تبلیغاتی، جمع آوری برچسبها از روی دیوارها و اموال عمومی شهر، پاکسازی مبلمان شهری، شستشوی ایستگاهها و تابلوهای راهنمائی و رانندگی در سطح شهر توسط حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری رباط کریم آغاز شده است.

به گزارش ایلنا از رباط کریم، رضا صفائی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری رباط کریم در این خصوص اظهار داشت: با پایان یافتن روند برگزاری انتخابات؛ حوزه معاونت خدمات شهری در اقدامی هماهنگ نسبت به پاکسازی و جمع آوری اقلام تبلیغاتی و انتخاباتی، پاکسازی معابر، خیابانها و میادین اقدام و بزودی با تلاش کارگران حوزه خدمات شهری چهره شهر به حالت اولیه خود باز خواهد گشت.

بنابراین گزارش خدمات شهری رباط کریم این طرح از دقایق پایانی روند رای گیری در مناطق مختلف شهر رباط کریم آغاز شده و هم اکنون نیز در مناطقی از شهر این طرح در حال اجراست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر