کد خبر: 83163 A

استخر ورزشی شهیدان ایرلو قرچک با حضور مسئولان این شهرستان، ورزشکاران و خانواده شهدای سرافراز افتتاح شد.

ایلنا: استخر ورزشی شهیدان ایرلو قرچک با حضور مسئولانی همچون فرماندار، بخشدار مرکزی، روسای اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران، ورزش و جوانان و همچنین ورزشکاران و خانواده شهدای سرافراز افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قرچک، این استخر با اعتباری بالغ بر 6 هزار و 500 میلیون ریال و در زمینی به مساحت یک هزار و 824 متر مربع و از محل اعتبارات استانی سال 1375 احداث شده است.

فرماندار و رئیس شورای ورزش شهرستان قرچک در مراسم افتتاح این استخر که توسط مادر شهیدان حسین و اصغر ایرلو صورت گرفت اظهار امیدواری کرد با توجه به استقلال شهرستان قرچک، پروژه‌های نیمه تمام این شهرستان به‌ویژه پروژه‌های ورزشی به هرچه زودتر به سرانجام برسد.

رضا ریاحی گفت: به لطف خدا در سال 92 اعتبارات شهرستان قرچک به‌طور مستقل تصویب و عملیاتی خواهد شد.

فرماندار شهرستان قرچک بر ساخت سالن‌های ورزشی ویژه جانبازان، معلولان، بانوان و سایر اقشار مردم تاکید کرد و از اداره ورزش و جوانان شهرستان نیز خواست تا زمینه‌های احداث و ساخت استادیوم ورزشی در این شهرستان را پیگیری کند.

طی مراسم دیگری، رختکن و زمین چمن استادیوم ورزشی شهدای هفتم تیر نیز با اعتباری بالغ بر یک هزار و 350 میلیون ریال و در زمینی به مساحت 400 متر مربع و از محل اعتبارات استانی سال 1379 به بهره‌برداری رسید.

استخر ورزشی شهیدان ایرلو قرچک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر