کد خبر: 86951 A

شهردار فرون آباد:

مردم شهر فرون‌آباد به جهت نبود امکانات درمانی کافی به شهرهای همجوار مراجعه می‌کنند.

ایلنا: علی بند علیان در دیدار مسئولان ساخت درمانگاه‌های شبانه روزی شهر فرون آباد گفت: نگاه ما همراهی با همه اقشار جامعه به‌خصوص شما عزیزان است که در جهت سلامت جامعه تلاش می‌کنید و به شما عزیزان خسته نباشید می‌گوئیم که در یک حرکت خوب و شایسته اقدام به ساخت دو درمانگاه شبانه روزی در شهر فرون آباد نموده‌اید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، وی افزود: مردم شهر فرون آباد به جهت نبودن امکانات درمانی کافی به شهرهای همجوار مراجعه می‌کنند و با ساخت این دو درمانگاه انشاءالله مشکل در این بخش حل خواهد شد.

علیان بیان داشت: کار کردن در این برهه از زمان در شهرداری یک هنر می‌خواهد و حضور در میدان شهرداری به جهت وضعیت اقتصادی به مثابه حضور در میدان مین است و نیازمند کمک و استفاده از نقطه نظرات شهروندان برای ارتقاء سطح فرهنگی و اجتماعی شهر هستیم.

وی در ادامه اظهار داشت: آنچه برایمان مهم است اینست که در اکثر کارهای شهرداری مردم را در کنار خود داریم و یکی از اهداف شورا و شهرداری در اجرای پروژه‌های کلان استفاده از نقطه نظرات شهروندان است و اگر ادعا داریم که دارای شهری پویا و زیبا هستیم نشان از همراهی همه اقشار جامعه با مدیریت شهری است.

شهردار فرون آباد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر