کد خبر: 1156 A

مدیر کل اداره فنی‌وحرفه‌ای استان تهران:

ترویج فرهنگ مهارت آموزی در جوانان و توسعه و تجهیز مراکز آموزشی و تخصصی برای ایجاد اشتغال مولد و پایدار از اولویت‌های کاری است.

مدیر کل اداره فنی‌وحرفه‌ای استان تهران گفت: ترویج فرهنگ مهارت آموزی در جوانان و توسعه و تجهیز مراکز آموزشی و تخصصی برای ایجاد اشتغال مولد و پایدار از اولویت‌های کاری است.

به گزارش ایلنا، حمید رضا خانپور در جلسه شورای اداری سال ۱۳۹۱ اظهار داشت: اهداف سازمانی را با تعامل و همکاری جمع صمیمی کارکنان استان بر اساس معیار‌ها، راهبرد‌ها و سیاست‌های جدید سازمان دنبال خواهیم کرد.

مدیر کل اداره فنی‌وحرفه‌ای استان تهران با اشاره به قول مساعد رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در خصوص افزایش واگذاری اعتبارات نسبت به گذشته به استان افزود: با توجه به برنامه ریزی‌های به عمل آمده و اعتبارات در نظر گرفته شده، بازسازی، نوسازی، تجهیز مراکز و کارگاه‌ها، ساماندهی نیروی انسانی، اتمام پروژه‌های نیمه تمام، تبدیل برخی مراکز به مراکز آموزش عالی، ایجاد چارت سازمانی برای شهرستان‌ها و مراکز فاقد چارت، آموزش و ارتقاء سطح تحصیلی کارکنان، شناسایی نخبگان، ترویج فرهنگ مهارت آموزی با تعامل با دستگاه‌های دیگر نظیر فرمانداری‌ها حل مشکلات و مسائل رفاهی کارکنان اجرایی و عملیاتی می‌شود.

خانپور توجه ویژه معاونین و رؤسای مراکز را به ماده ۲۱ قانون برنامه پنجم توسعه و مصوبات و دستورالعمل‌های جدید در راستای توسعه سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای را در پیشبرد سیاست‌ها و اهداف جدید نظام ملی مهارت و فناوری مهم و ضروری خواند و افزود: با انگیزه و تلاش اهداف بلند مدت و کوتاه مدت برای استان تعریف خواهد شد و با کار کار‌شناسی و پذیرش انتقادات سازنده و راهکارهای رفع آن گام موثری در جهت حل مسایل و مشکلات و موانع رشد استان برخواهیم داشت.

مدیر کل اداره فنی‌وحرفه‌ای استان تهران با تأکید بر بسیج تمامی مراکز استان جهت آماده سازی کارآموزان جهت شرکت در سیزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت کشور اظهار داشت: با تلاش و جدیت ۲۷ نفر منتخب سیزدهمین مسابقات ملی مهارت مرحله استانی در زمان باقیمانده به رتبه نخست و کسب مدال در بین استان‌های دیگر صعود خواهیم کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر