کد خبر: 37111 A

دبیر اجرایی خانه کارگر یزد:

کنگره استانی با برنامه‌هایی چون ارائه گزارش عملکرد خانه کارگر، سخنرانی حسین کمالی عضو شورای مرکزی خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران و حسن صادقی معاون دبیر کل در امور استانهای خانه کارگر در سالن تربیت معلم واقع در بلوار دانشجو برگزار خواهد شد.

دبیر اجرایی خانه کارگر یزد از برگزاری کنگره استانی خانه کارگر در تاریخ ۲۷دی ماه سالجاری خبر داد.
به گزارش ایلنا، علی دهقانی با اعلام این خبر گفت: کنگره استانی با برنامه‌هایی چون ارائه گزارش عملکرد خانه کارگر، سخنرانی حسین کمالی عضو شورای مرکزی خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران و حسن صادقی معاون دبیر کل در امور استانهای خانه کارگر در سالن تربیت معلم واقع در بلوار دانشجو برگزار خواهد شد.
او افزود: انتخاب نماینده کنگره سراسری سال ۱۳۹۱ و همچنین هم اندیشی کارگران برای مسائل کلان جامعه کارگری و تولیدی و صنعت استان از دیگر برنامه‌های این کنگره خواهد بود.
او با اشاره به اینکه این جلسه در راستای برنامه ریزی و هماهنگی مطلوب برگزاری کنگره استانی ترتیب داده شده گفت: امیدواریم با کمک و همکاری فعالان جامعه کارگری استان بتوانیم کنگره‌ای درشان و منزلت کارگران تلاشگر برگزار کنیم.
دهقانی در ارتباط با اهداف برگزاری این کنگره اضافه کرد: این کنگره هر چهار سال یکبار با حضور نمایندگان اعضاء برای حضور در کنگره کشوری انتخاب می‌شوند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر