کد خبر: 103171 A

قاضی زاده:

به جای این که از مردم بخواهیم مستقیما مدد رسانی کنند باید با محوریت مساجد از مردم کمک بگیریم تا مردم خودشان مدیریت کنند.

ایلنا: نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری همایش‌هایی چون «اقتصاد خانواده در فرهنگ رضوی» برای استفاده و انتقال تجربیات و اندیشه‌های نو بسیار مفید است. همایش‌هایی از این دست باید ادامه پیدا کرده و هر ساله اقدامات و نتایج سال گذشته ابلاغ شود.

به گزارش ایلنا از مشهد، امیر حسین قاضی‌زاده با بیان این مطلب افزود: به جای اینکه از مردم بخواهیم مستقیما مددرسانی کنند، باید با محوریت مساجد از مردم کمک بگیریم تا مردم خودشان مدیریت کنند و در محلات افراد مستضعف را شناسایی کرده و امر خدمت‌رسانی به مستضعفان به صورت محلی اداره شود.

وی افزود: پیشگیری از آسیب دیدن نظام خانواده قبل از درمان آن توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) ضروری است. کمیته امداد امام خمینی (ره) در راه خدمت رسانی به اقشار کم در آمد جامعه تلاش فراوانی کرده است، ولی کلیه اقدامات بعد از آسیب دیدن خانواده آغاز می‌شود. یعنی خانواده ابتدا آسیب می‌بیند و بعد درمان می‌شود. به عبارتی ما با معلول برخورد می‌کنیم لذا باید پیشگیری قبل از درمان انجام شود.

قاضی زاده اقتصاد خانواده در فرهنگ رضوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر