کد خبر: 1358 A

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفتگو با ایلنا:

انقلاب اسلامی ایران به واسطه حضور مردم بیمه شده است و جریان سازی رسانه های تفرقه افکن و مخالف نظام نمی تواند اقتدار کشورمان را به خطر بیاندازد.

مشهد - ایلنا: نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: رسانه های معاند با شایعه سازی علیه جمهوری اسلامی نمی توانند باعث اخلال در روند برگزاری اجلاس سران عدم تعهد شوند.

حجت الاسلام نصرالله پژمان فر در گفتگو با خبرنگار ایلنا در مشهد گفت: با توجه به هوشیاری مردم و دلسوزان کشور قطعا هیچگونه نگرانی از بابت برگزاری مطلوب اجلاس سران عدم تعهد در تهران نداریم و فقط باید به کسب نتیجه از این اجلاس فکر کنیم.

وی تصریح کرد: مردم ایران طی سالهای پس از انقلاب امتحانات دشواری را پشت سر گذاشته اند و با حضور خود ضربه مهلکی به پیکره منافقان زده اند و اگر هم عده ای بخواهند علیه نظام تجمع کنند قطعا با برخورد قاطعانه همین مردم روبرو خواهند شد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: انقلاب اسلامی ایران به واسطه حضور مردم بیمه شده است و جریان سازی رسانه های تفرقه افکن و مخالف نظام نمی تواند اقتدار کشورمان را به خطر بیاندازد.

وی اظهارداشت: در طول عمر انقلاب اسلامی شاهد حوادث تلخی بوده ایم، یک روز عده ای به خیابانهای تهران ریختند اما حضور مردم آنها را همچون کف روی آب کنار زد و باعث بوجود آمدن یأس و ناامیدی در بین مخالفان جمهوری اسلامی شد.

اجلاس سران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر