کد خبر: 1363 A

مهاجرانی در گفتگو با ایلنا:

تیم ملی در دیدار اخیر مقابل تونس علی رغم پیش افتادن بازی نتوانست نتیجه را حفظ کند که این مسئله نیاز به بررسی های فراوان دارد و سرمربی تیم ملی باید به فکر راه چاره‌ای برای حل آن باشد.

مشهد - ایلنا: سرمربی سابق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: تیم ملی برای شناسایی نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت نیازمند برگزاری دیدارهای تدارکاتی متعددی است و مسئولان باید در این راستا برنامه ریزی لازم را مدنظر قرار دهند.

حشمت مهاجرانی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در مشهد اظهارداشت: برگزاری دیدارهای تدارکاتی پیش از جام جهانی می‌تواند سهم بسزایی در آمادگی هرچه بیشتر بازیکنان داشته باشد و در چنین بازی‌هایی است که می‌توان معضلات و مشکلات ساختاری تیم را شناسایی و برطرف کرد.

وی تصریح کرد: تیم ملی در دیدار اخیر مقابل تونس علی رغم پیش افتادن بازی نتوانست نتیجه را حفظ کند که این مسئله نیاز به بررسی های فراوان دارد و سرمربی تیم ملی باید به فکر راه چاره‌ای برای حل آن باشد.

مهاجرانی با اشاره به دفاعی بازی کردن تیم ملی پس از پیش افتادن از حریف گفت: در دیدار مقابل تونس ملی‌پوشان کشورمان به طور ناخودآگاه به لاک دفاعی رفتند و همین عامل باعث تساوی مسابقه شد.

سرمربی سابق تیم ملی کشورمان افزود: اگر بازی 10 دقیقه بیشتر ادامه داشت قطعا گل‌های بیشتری دریافت می‌کردیم و کارلوس کی‌روش باید بدنبال رفع این مشکل تیم ملی باشد چرا که در صورت استمرار شاهد معضل بزرگی خواهیم بود.

تیم ملی مهاجرانی جام جهانی 2014 برزیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر