کد خبر: 1703 A

تمامی دستاوردهایی که در حوزه مدیریت شهری و شهر الکترونیک ارائه شد بدیع و تازه و حضور بسیار خوب و موفق شرکت های خصوصی در این نمایشگاه سبب تخصصی شدن و نوبودن نمایشگاه شده است.

مشهد - ایلنا: مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: در نمایشگاه السیت پنجم بیش از 141 شرکت حضور داشته اند که امیدواریم این تعداد در السیت ششم به 300 شرکت برسد.
 
به گزارش ایلنا از مشهد، علی آبسالان در مراسم اختتامیه پنجمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و شهر الکترونیک اظهار داشت: تمامی فضایی که در نمایشگاه السیت امسال حاکم شده است و موفقیتی که در برگزاری نمایشگاه شاهد آن بوده ایم ناشی از عنایت و توجه حضرت علی بن موسی الرضا(ع) است.
 
وی افزود: فضایی که در نمایشگاه امسال به کار گرفته شده است در حدود 4برابر سال گذشته و حضور 141 شرکت در مجموعه فضای نمایشگاهی سبب باشکوه برگزار شدن نمایشگاه امسال نسبت به دوره های قبل شده است.
 
وی ادامه داد: تمامی دستاوردهایی که در حوزه مدیریت شهری ارائه شد بدیع و تازه و حضور بسیار خوب و موفق شرکت های خصوصی در این نمایشگاه سبب تخصصی شدن و نوبودن نمایشگاه شده است.
 
وی بیان داشت: مدل سه بعدی شهر مشهد که در نمایشگاه السیت رونمایی شد کاری بود که در هیچ یک از شهرهای کشور اتفاق نیافتاده است و تنها چند کشور محدود در دنیا این مدل را ارائه کرده اند.
 
وی با اشاره برگزاری 20کارگاه آموزشی و همایش در نمایشگاه السیت گفت: مطالب علمی بسیار مناسب و ارزشمندی در نمایشگاه ارائه شد و حضور دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه آزاد نشانگر هم افزایی بین بخش ها و قسمت های مختلف مدیریت شهری است چرا که رسیدن به شهر الکترونیک نیازمند هم افزایی بین بخش های مختلف است.
 
آبسالان تصریح کرد: در حوزه های مختلف نیز ایده های برتر، اساتید برتردوره های آموزشی، فرهنگ سازی و خبرگزاری برتر انتخاب و شناسایی شده اند.
 
وی ادامه داد: برگزاری مسابقات روباتیک دانش آموزی نیز کانونی برای تحول، نوآوری و خلاقیت نسل جوان که نسل آینده مدیریت IT هستند، می باشد.
 
وی در پایان گفت: امیدواریم در سال آینده در سطحی بسیار وسیع تر حرکت کرده و تعداد شرکت ها را به 300 شرکت رسانده و بهترین های حوزه مدیریت شهری در السیت ششم حضور داشته باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر