کد خبر: 2000 A

علاوه بر آثار رسیده از کشورهای مختلف، آثار بسیار خوبی به زبان‌های مختلفی ازجمله چینی، اسپانیایی، تاجیکی، انگلیسی، ترکی آذری، ترکی استانبولی و اردو ترجمه شده و به دبیرخانه جشنواره رسیده است.

مشهد - ایلنا: دبیر جشنواره انتخاب كتاب سال رضوی گفت: 186 کتاب داخلی و خارجی رسیده به دبیرخانه پنجمین جشنواره انتخاب کتاب سال رضوی به مرحله داوری راه یافته است.

به گزارش ایلنا از مشهد، محمد هادی زاهدی با بیان این مطلب اظهار داشت: از مجموع آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره انتخاب کتاب سال رضوی 164 اثر با موضوع امام رضا(ع) و 22 اثر با موضوع خاندان امام‌رضا(ع) انتخاب شده است كه 35 اثر در بخش آثار شایسته چاپ، 39 اثر زبان‌های خارجی و ترجمه، 9 اثر پایان‌نامه، پنج اثر داستان، سه اثر شعر و 95 اثر با موضوع تاریخ وسیره وعلوم ومعارف رضوی است.

وی خاطرنشان کرد: آثار رسیده پس از ارزیابی توسط گروه‌های داوری كه از اساتید حوزه و دانشگاه هستند، در مراسم اختتامیه از صاحبان آثار برتر و برگزیده تقدیر به عمل می‌آید.

زاهدی با بیان اینکه مراسم اختتامیه جشنواره انتخاب کتاب سال امام رضا(ع) در دهه کرامت برگزار می‌شود، افزود: علاوه بر آثار رسیده از کشورهای مختلف، آثار بسیار خوبی به زبان‌های مختلفی ازجمله چینی، اسپانیایی، تاجیکی، انگلیسی، ترکی آذری، ترکی استانبولی و اردو ترجمه شده و به دبیرخانه جشنواره رسیده است.

وی تصریح کرد: در این دوره آثار ارزشمندی از علما، دانشمندان و نویسندگان، در جشنواره حضور دارد که در سایت جشنواره اسامی آن‌ها به تفصیل اعلام شده است.

نویسندگان، ناشران و علاقه‌مندان به جشنواره انتخاب كتاب سال رضوی می‌توانند برای كسب اطلاعات بیشتر به نشانی http://aqlibrary.ir/ketabsal مراجعه كنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر