کد خبر: 2784 A

در حال حاضر مهمترین دارایی و سرمایه سازمان ها، کارکنان شان می باشند از این رو استمرار و تداوم مزیت رقابتی سازمان ها، در داشتن کارکنان دانشگرا، خلاق و نوآور محسوب می شود.

ایلنا- مشهد:  رئیس بخش آموزش شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد از پیاده سازی سیستم" مدیریت دانش "در این شرکت خبر داد.

به گزارش ایلنا از مشهد، سعید جولائی با بیان این خبر افزود: در راستای ارتقای سطح دانش و مهارت های کارکنان پالایشگاه خانگیران، استقرار سیستم مدیریت دانش برای امسال برنامه ریزی شده است.

وی با بیان این که مراحل انتخاب مشاور طرح در اردیبهشت ماه امسال انجام گرفته است اظهارکرد: کار آموزش و فرهنگ سازی این سیستم در شش فاز شامل شناخت، اندازه گیری و ارزیابی دانش، مدل سازی دانش، آموزش مقدماتی دانش از خبرگان، پیاده سازی راهبردهای فرهنگی و پیاده سازی راهبردهای ساختاری است.

جولائی با بیان این که سازمان ها در عصر حاضر در یک محیط رقابتی و بسیار پویا فعالیت می کنند تصریح کرد: در حال حاضر مهمترین دارایی و سرمایه سازمان ها، کارکنان شان می باشند از این رو استمرار و تداوم مزیت رقابتی سازمان ها، در داشتن کارکنان دانشگرا، خلاق و نوآور محسوب می شود.

وی اضافه کرد: از حیث این سرمایه (کارکنان)، سازمان ها برای حفظ مزیت رقابتی خود نیازمند مجهز نمودن کارکنان به سیستم مدیریت دانش هستند.

رئیس بخش آموزش شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد خاطر نشان کرد: زمان پیاده سازی این سیستم به مدت شش ماه به طول خواهد انجامید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر