کد خبر: 3083 A

هدف اصلی ما و تمامی فعالین حوزه کار و تولید رشد و پویایی صنعت و اقتصاد کشور است که برای حفظ امنیت شغلی کارگران نیز دستیابی به این مهم ضروری به نظر می رسد.

مشهد - ایلنا: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی  در جلسه هیئت مدیره کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان به بیان مواردی پیرامون لزوم ایجاد همدلی بین کارگران و کارفرمایان پرداخت.

به گزارش ایلنا از مشهد، علی اکبر لبافی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان وضعیت خراسان رضوی در حوزه تشکلات کارگری و کارفرمایی گفت: خراسان رضوی هم اکنون با بیش از 800 تشکل کارگری و کارفرمایی دارای اعتبار جایگاه نخست کشور را در این زمینه به خود اختصاص داده است.
وی به نقش مهم و اثرگذار تشکلات کارگری و اهمیت حضور آنان در زمینه های مختلف اشاره کرد و افزود: حضورتشکلات کارگری و نمایندگان کارگران در کنار مدیران واحد های تولیدی و صنعتی و همسویی و همراهی این دو با یکدیگر کمک شایانی به رشد و پیشرفت صنعت خواهد کرد.

وی پرهیز از هرگونه تنش و درگیری در محیط کار و تقابل با کارفرمایان را مورد تاکید قرار داد و اذعان داشت: هدف اصلی ما و تمامی فعالین حوزه کار و تولید رشد و پویایی صنعت و اقتصاد کشور است که برای حفظ امنیت شغلی کارگران نیز دستیابی به این مهم ضروری به نظر می رسد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان از همکاری مطلوب مدیر کل تامین اجتماعی و رئیس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تقدیر و تشکرنمود و خاطر نشان ساخت: تداوم برگزاری این جلسات و بررسی و تبادل نظر در خصوص مسائل و مشکلات مطروحه در کنار یکدیگر قطعاً ما را در رسیدن به اهداف مشترک خود کمک خواهد کرد.

در پایان این جلسه محمد قوامی مدیر کل تامین اجتماعی استان نیز طی سخنانی  هرگونه همکاری برای خدمت به جامعه کارگری از وظایف این سازمان عنوا ن کرد.

در ابتدای این جلسه نیز پور موسی رئیس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار گزارشی از وضعیت کانون و شوراهای اسلامی کار فعال استان ارائه کرد.

وی  به برخی از مشکلات جامعه کارگری اشاره نمود و اظهار داشت:  با همکاری و پیگیری خوبی که از سوی  مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و مدیر کل تامین اجتماعی استان در جهت حمایت از بخش کارگری شاهد هستیم تلاش داریم در یک هم افزایی و تعامل مشکلات  این بخش را به حداقل برسانیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر