کد خبر: 347 A

رونمایی از سامانه سه بعدی شهر مشهد و همچنن برگزاری همایش مدیران وب سایت های شهرهای ایران دیگر برنامه های جانبی نمایشگاه اله سیت مشهد است.

مشهد - ایلنا: مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از رونمایی پرتال همراه زائران مشهد در پنجمین نمایشگاه اله سیت خبر داد.

به گزارش ایلنا از مشهد، علی آبسالان در نشست خبری که در آستانه پنجمین نمایشگاه اله سیت مشهد برگزار شد با بیان این مطلب گفت: همزمان با نمایشگاه اله سیت از پرتال همراه زائران رونمایی می شود که طی آن زائران می توانند از مکان های مختلف شهر مشهد با استفاده از نقشه تخت موبایل آگاهی پیدا کنند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر نسخه فارسی این پورتال در پنجمین نمایشگاه اله سیت مشهد رونمایی خواهد شد.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد ادامه داد: همچنین در پنجمین نمایشگاه اله سیت از محصولات جدید شرکت ایرانسل و رایتل نیز رونمایی خواهد شد.

آبسالان افزود: رونمایی از سامانه سه بعدی شهر مشهد و همچنن برگزاری همایش مدیران وب سایت های شهرهای ایران دیگر برنامه های جانبی نمایشگاه اله سیت مشهد است.

وی همچنین با اشاره به استقرار مدل هوشمند سازی مدارس در نمایشگاه اله سیت گفت: طی مذاکرات صورت گرفته با آموزش و پرورش در فضایی به مساحت 300 متر مربع یک مدل از هوشمند سازی مدارس به منظور آشناسازی شهروندان با این مقوله در نظر گرفته شده است.

آبسالان اضافه کرد: همچنین با توجه به اینکه منطقه ثامن مشهد به عنوان پایلوت شهر الکترونیک در مشهد انتخاب شده است همزمان با نمایشگاه پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات این منطقه نیز افتتاح خواهد شد که نشان دهنده حرکت علمی برای تحقق شهر الکترونیک است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: از دیگر برنامه های نمایشگاه اله سیت رونمایی از سامانه آموزش های همگانی الکترونیکی شهروندان است که درآن تمام دستگاه هایی که آموزش های الکترونیکی را به شهروندان ارائه می دهند دیده شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر