کد خبر: 42951 A

فرماندار مشهد:

فعالان صنعت انتقال گاز خدمت گذارانی هستند که نامشان کمتر شنیده می شود و گاهی مدیران اداری نیز از زحمات آنان آگاهی کاملی ندارند و فرایند انتقال گاز را کاری آسان می دانند.

فرماندار مشهد عملیات انتقال گاز از منبع تا مبدأ را پاسداشت پیروزی انقلاب اسلامی توسط خدمت گذاران این مناطق برشمرد.
به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، حسن موحدیان در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای خودکفایی منطقه چهار عملیات انتقال گاز کشور کار مدیران و کارکنان انتقال گاز را فعالیتی سخت و ارزشمند برشمرد.
وی افزود: فعالان صنعت انتقال گاز خدمت گذارانی هستند که نامشان کمتر شنیده می شود و گاهی مدیران اداری نیز از زحمات آنان آگاهی کاملی ندارند و فرایند انتقال گاز را کاری آسان می دانند.
فرماندار مشهد در ادامه با اشاره به پیروزی باورهای مردم ایران در 22 بهمن 57 یادآور شد: درست است که کشور از ذخائر گازی خوبی بهره مند است اما استخراج و انتقال آن و تبدیل به گاز شهری کردن آن نیازمند متحمل شدن سختی و هزینه های فراوان است.
وی با اشاره به این باور غلط که انتقال گاز کار آسانی است، خاطر نشان کرد: صرفه جویی و مصرف بهینه از این نعمت خدادادی بهترین راه شکر گذاری از نعمات خداوند و قدردانی از زحمات دست اندرکاران مجموعه انتقال گازاست.
موحدیان با اشاره به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای خودکفایی منطقه چهار عملیات انتقال گاز کشور بیان کرد: برگزاری این نمایشگاه نشان از عزم جدی مسئولان و دست اندرکاران صنعت کشور در بومی سازی علم در کشور دارد.
فرماندار مشهد در خصوص تخلفات صورت گرفته در نقض حریم لوله های انتقال گاز از سوی افراد و مؤسسات بر ضرورت برخورد با این گونه تخلفات تاکید کرد.
وی ادامه داد: همانگونه که در حریم لوله های انتقال گاز ما بدون اجازه مسئولان منطقه هیچ گونه اقدامی را انجام نمی دهیم اضافه کرد: دستگاه های خدمات دهنده نیز باید از دادن خدمات به متخلفان نقض حریم لوله های انتقال گاز خودداری کنند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر