کد خبر: 43153 A

به مناسبت دهه فجر؛

مسابقه بزرگ فرهنگی پلاک 57 به همت كانون فرهنگی هنری شهید ابراهیم روحی مشهد و با مشاركت فرهنگسرای انقلاب اسلامی مشهد، اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

ایلنا - مشهد: مسابقه بزرگ فرهنگی پلاک 57 به همت كانون فرهنگی هنری شهید «ابراهیم روحی» مشهد در سطح استان خراسان رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از مشهد، علی اکبر روحی، دبیر برگزاری این مسابقه اظهار کرد: مسابقه بزرگ فرهنگی   پلاک 57 به همت كانون فرهنگی هنری شهید ابراهیم روحی مشهد و با مشاركت فرهنگسرای انقلاب اسلامی مشهد، اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

روحی با اشاره به آغاز فراخوان این مسابقه همزمان با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی، افزود: این مسابقه با هدف آشنائی هرچه بیشتر جوانان و عموم مردم با معارف انقلاب اسلامی ایران و ترویج  و ارتقاء فرهنگ مطالعه و كتابخوانی در سطح استان خراسان رضوی برگزار می شود.

وی با اشاره به برگزاری این مسابقه به دو صورت کتابخوانی  و پیامکی  در سطح استان، یاد آور شد: در بخش کتابخوانی، سوالات مسابقه برگرفته از كتاب "ناشناخته ترین انقلاب دوران معاصر"نوشته حجت الاسلام علی اكبر سبزیان است که با تخفیف 34% در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد  و در بخش پیامکی، سوالات مسابقه برگرفته از ویژه نامه "ما قوم برگزیده ایم" است كه بصورت رایگان در اختیار عموم قرار می گیرد.

مدیر کانون فرهنگی شهید روحی ادامه داد: علاقه مندان می توانند با مراجعه به ایستگاه های با کاروان انقلاب  در مکان های میدان شهدا، میدان 10 دی، میدان بسیج و میدان تقی آباد و یا فروشگاه تسنیم واقع در چهارراه شهدا، پاساژ فیروزه نسبت به تهیه كتاب و ویژه نامه اقدم كنند.

روحی گفت: علاقه مندان برای شركت در این مسابقه باید پاسخنامه های خود را حداكثر تا 1 اسفندماه ماه سال جاری به صورت اینترنتی به سایت www.shahidroohi.ir  و یا به دبیرخانه ارسال کنند.

وی یادآور شد که کپی پاسخنامه در پخش کتابخوانی  قابل قبول نیست و شرکت در مسابقه تنها با کد ورود امکان پذیر است که ضمیمه کتاب عرضه می‌شود.

خراسان رضوی مشهد دهه فجر انقلاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر