کد خبر: 50297 A

در حاشیه مسابقات قرآن شکوفه‌ها در مشهد؛

در این دوره از مسابقات ویژه سنین زیر ۱۶ سال در بخش برادران، ۱۴۸ نفر و ۱۲۶ نفر در بخش دختران از ۳۱ استان کشور حضور دارند که در رشته‌های حفظ، قرائت، ترتیل و اذان با یکدیگر در حال رقابت هستند و تمام این متسابقان در این محافل انس با قرآن شرکت می‌کنند. ‌‎


رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: در حاشیه سی و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن شکوفه‌ها، محافل انس با قرآن در حال برگزاری است.
به گزارش ایلنا از مشهد، ولی یاراحمدی، رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به برگزاری محافل انس با قرآن ‌درحاشیه مسابقات قرآن شکوفه‌ها، اظهار کرد: این محافل انس با قرآن کریم در حرم مطهر امام رضا (ع) و مدارس و مساجد مشهد مقدس در حال برگزاری است.
وی ادامه داد: محافل انس با قرآن کریم همه روزه در ایام برگزاری مسابقات قرآن مقطع شکوفه‌ها برای متسابقان برگزار می‌شود.
یاراحمدی عنوان کرد: در این دوره از مسابقات ویژه سنین زیر ۱۶ سال در بخش برادران، ۱۴۸ نفر و ۱۲۶ نفر در بخش دختران از ۳۱ استان کشور حضور دارند که در رشته‌های حفظ، قرائت، ترتیل و اذان با یکدیگر در حال رقابت هستند و تمام این متسابقان در این محافل انس با قرآن شرکت می‌کنند. ‌‎
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه ابراز کرد: این محافل انس با قرآن در مدارس راهنمایی و متوسطه خراسان رضوی در حال برگزاری است.
یادآور می‌شود، مرحله کشوری سی و چهارمین دوره مسابقات قرآن شکوفه‌ها از سوم تا دهم اسفندماه، به همت سازمان اوقاف و امور خیریه در دو گروه دختران و پسران ۹ تا ۱۶ سال در مشهد مقدس در حال برگزاری است که مسابقات پسران از سوم تا ششم اسفندماه و مسابقات دختران نیز از هفتم تا دهم اسفندماه، برگزار می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر