کد خبر: 54322 A

در مشهد؛

شاید کسی باور نکند دانشگاه پیام نور که در سال‌های آغازین خود، با تعداد کمی از مخاطبان و رشته‌های محدود آغاز به کار کرد، امروزه المپیادی کشوری در حوزه فن آوری رباتیک با کیفیتی مناسب و حضور بیش از هفتصد استاد و دانشجوی منتخب برگزار کند.


ظهر امروز در مشهد اختتامیه سومین دوره المپیاد سراسری دانشگاه های پیام نور کشور با معرفی برترین های این دوره برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور کشور، در اختتامیه سومین المپیاد رباتیک این دانشگاه گفت: شاید کسی باور نکند دانشگاه پیام نور که در سال‌های آغازین خود، با تعداد کمی از مخاطبان و رشته‌های محدود آغاز به کار کرد، امروزه المپیادی کشوری در حوزه فن آوری رباتیک با کیفیتی مناسب و حضور بیش از هفتصد استاد و دانشجوی منتخب برگزار کند.
دکتر علی‌رضا اژدر در ارزیابی برگزاری المپیاد رباتیک گفت: فعالیت‌های گسترده‌ی علمی دانشگاه و برگزاری رقابت‌هایی مثل این المپیاد باعث ارتقای سطح علمی کشور شده است و این مهم فقط با حضور و ارائه اندیشه‌های نو و خلاقانه‌ای که در سراسر کشور اسلامی‌مان وجود دارند، به مقصود می‌رسد.
وی با اشاره به متون درسی منقح و کتاب‌های تالیفی این نهاد علمی گفت: خوشبختانه با توانمندی‌های موجود علمی دانشگاه و همچنین برگزاری متمرکز آزمون‌های دانشگاه پیام نور، دانشجویان ما در بخش کارشناسی ارشد و دکترا شانس قبولی بیشتری دارند.
در ادامه این مراسم اختتامیه رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی گفت: انتقال تجربیات بین ذهن‌های خلاقی که در این رقابت بزرگ علمی گرد هم آمده بودند از مهمترین دستاوردهای ماندگار المپیاد است.
دکتر ابراهیم تقی زاده با تشکر از همه عوامل اجرایی و شرکت‌کنندگان در المپیاد رباتیک اظهار امیدواری کرد که سومین المپیاد رباتیک این دانشگاه زمینه‌ساز مسیری بهتر برای برگزاری رقابت‌های علمی در سال‌های آتی باشد.

یادآور می شود: از برگزیدگان این المپیاد در لیگ‌های یازده‌گانه با جایزه و لوح‌ تقدیر شد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر