کد خبر: 57716 A

شورای مدیریت حوزه علمیه خراسان به متناسبت سخنرانی مقام معظم رهبری در حرم مطهر رضوی با صدور بیانیه ای از آحاد مردم برای شرکت در این مراسم دعوت به عمل آورد.

شورای مدیریت حوزه علمیه خراسان در بیانیه‌ای با تبریک فرا رسیدن بهار ۱۳۹۲ از امت اسلامی دعوت کرد که با ر دیگر ندای امام خود را در روز اول فروردین در حرم مطهر رضوی لبیک گویند.
به گزارش ایلنا از مشهد متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلـب القلـوب و الابصـار یـا مدبــر اللیــل و النهـــار
یا محــول الحــول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
چرخش ایام بار دیگر شکوفایی و طراوت را می‌ه‌مان سرزمین مشرقیمان نمود و خواب زمستان را از چشمان طبیعت ربود و اینک در آستانه این تحول عظیم طبیعت، دل‌هایمان نیز به استقبال تولی عمیق خواهد رفت و چون سال‌های گذشته در اولین روز از نوروز، روح و جانمان را به فرمایشات جان‌بخش و زندگی آفرین رهبر و مقتدایمان مصفا خواهیم نمود.
طراوت حضور دل‌پذیر و خاطره انگیز پیشوای مسلمین جهان در پایتخت معنوی ایران، در آستانه هر سال جدید نعمتی است وصف ناشدنی و برکتی است بی‌انت‌ها برای اهالی مشهد الرضا (علیه السلام) و همه مردم ایران اسلامی؛ دیداری که در حریم منور رضوی و در ساحت قدس عالم آل محمد (علیه آلاف و التحیه و الثنا) رقم می‌خورد و همه شیفتگان و دلدادگان ولایت و امامت از کوثر جاری امامت و سخنان نافذ ولایت بهره‌مند خواهند شد.
سال ۱۳۹۲ برای ایران اسلامی در حالی آغاز می‌شود که مردم فهیم و بصیر ایران که با راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت کردند، تا پای جان پای انقلاب ایستاده‌اند و بار دیگر با حضور در صحنه دشمن شکن انتخابات حمایت خویش را از آرمان‌های امام راحل (ره) و شهدای ایران اسلامی و منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) اعلام خواهند نمود و نشان می‌دهند که تحریم‌ها و تهدید‌ها هرگز آن‌ها را از انقلاب و نظام و ولایت جدا نخواهد کرد.
و اینک بیانات خردمندانه و هوشمندانه مقام عظمای ولایت در اولین روز از فرودین ماه بی‌شک نقشه راه و الگوی توسعه و پیشرفت ایران اسلامی در همه جهات و فصل‌الخطاب همگان خواهد بود و شایسته است تا همه مسئولان و مدیران با وحدت و اتحاد با آمادگی تمام و ولایت پذیری کامل در پی تحقق این فرامین برآیند.
حوزه علمیه خراسان ضمن آرزوی برکت و سعادت برای عموم ملت ایران در سال جدید، حضور مقتدای فرزانه مسلمــین را در مشهد الرضا (علیه السلام) گرامی داشته و از عموم مردم شریف مشهد و زائران حضرت علی بن موسی الرضا (علیه السلام) خصوصاً
علما، اساتید، فضلا و طلاب محترم دعوت می‌کند تا با حضور در مراسم دیدار با معظم له ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های امام (ره) و شهدا، بار دیگر به حبل‌المتین ولایت چنگ بزنند و در محضر عالم آل محمد (علیه السلام) برای استدام سایه ولی امر مسلمین بر سرزمین اسلامیمان و جهانی شدن حکومت اسلام دعا نمایند.
وعده ما: اول فرودین ماه سال ۱۳۹۲ ساعت ۱۵. ۳۰ ـ حرم مطهر، رواق امام خمینی (ره)

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر