کد خبر: 58008 A

استاندار خراسان رضوی در پیامی به مناسبت حلول سال ۹۲، فرا رسیدن بهار طبیعت را به مردم استان تبریک گفت.


استاندار خراسان رضوی در پیامی به مناسبت حلول سال ۹۲، فرا رسیدن بهار طبیعت را به مردم استان تبریک گفت.
به گزارش ایلنا از مشهد، متن پیام محمد حسین فروزان مهر به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

عرض سلام دارم خدمت مردم شریف خراسان رضوی و همچنین زائران مرقد مطهر رضوی و تبریک عرض می‌کنم حلول سال نو را.
سال هاست طلیعه سال جدید و دقایق سرشار از لطافت اولین روز بهار نوید بخش دیدار ولی امر مسلمین است که ضمن شکرگزاری به پاس این نعمت و عرض خیر مقدم به محضر ایشان برای بهره گیری از فرمایشات معظم له لحظه شماری می‌کنیم.
سال ۹۱، از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، سال تولید و حمایت از کار و سرمایه ایرانی اعلام شده بود.
روشن است تا جایی که توفیق یار بود و خداوند مددکار خادمان شما در مجموعه نظام اجرایی استان، تلاش همه جانبه‌ای صورت گرفت که آمار‌ها و شاخص‌ها می‌توند موید این مساله باشد.
با افتخار خدمت شما عرض می‌کنم که استان خراسان رضوی با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های فراوانی که در بخش‌های محتلف دارد توانست علی رغم تمامی کارشکنی استکبار و اعمال تحریم‌ها، سرافرازانه از این موانع عبور نماید و نقش بی‌بدیل خود را در تقسیم کار و جایگاه ملی ایفا کند.
امروز استان خراسان رضوی و در کانون آن مشهد مقدس به عنوان پایتخت معنوی کشور به یک مجموعه شهری زیبا برخوردار از زیر ساخت‌های مناسب در خدمت مجاوران و زائران حضرت (ع) است.
پر واضح است در سال پیش‌رو عزت و شرافت ملی در مسیر پیام نورانی سکاندار انقلاب اسلامی چراغ راه ماست و واژه واژه کلام معظم له نصب العین حرکت و تدوین برنامه‌های کاری خواهد بود.
در سال ۹۲ رخداد بزرگ حماسه دیگری در راه است و آن برگزاری دو انتخابات همزمان ریاست جمهوری یازدهم و شوراهای اسلامی شهر و روستاهاست که می‌توان آن را از هم اکنون سال انزوای کامل دشمن سرخورده و مایوس معرفی نمود.
امید است در سال جدید، دستانمان فشرده‌تر و محکمتر از گذشته زمینه ساز توسعه، عمران و آبادانی در جای جای استان زرخیز استان خراسان رضوی گردد.
قله‌ای از افتخار که به فضل الهی دور از دسترس نیست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر