کد خبر: 58133 A

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌رضوی:

بیش از پنج هزار تن سیب و پرتقال با قیمت مصوب شورای نظارت خراسان رضوی در ۱۵۰ واحد صنفی منتخب و روز بازارهای شهرداری در اختیار مردم قرار گرفت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: هیچ محدودیتی برای تامین کالاهای اساسی خراسان رضوی در ایام نوروز وجود ندارد.
به گزارش ایلنا از مشهد، ناصرفخرموحد اظهار کرد: امسال برای تنظیم بازار شب عید همانند سال‌های گذشته نمایشگاه‌های فروش بهاره در استان برپا شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی افزود: در کنار نمایشگاه‌های بهاره، محدودیت کاری اصناف در ایام نوروز برای رفاه حال زائران و مجاوران برداشته شد.
وی با اشاره به آغاز طرح توزیع میوه شب عید از ۲۶ اسفند ماه سال گذشته گفت: بیش از پنج هزار تن سیب و پرتقال با قیمت مصوب شورای نظارت خراسان رضوی در ۱۵۰ واحد صنفی منتخب و روز بازارهای شهرداری در اختیار مردم قرار گرفت.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی خاطرنشان کرد: قیمت هر کیلو سیب و پرتقال در این مراکز به ترتیب هزار و ۴۵۰ و هزار و ۴۰۰ تومان است.
فخرموحد تصریح کرد: همچنین برای توزیع مرغ منجمد برنامه‌ریزی‌های انجام شد تا علاوه بر ۴۰ واحد صنفی منتخب، در ۱۰ مرکز سیار نیز این کالا با قیمت مصرف کننده چهار هزار و ۸۰۰ تومان به فروش برسد.
وی یادآور شد: برای توزیع اقلام دیگر و کالاهای اساسی چون روغن و گوشت گرم در این ایام تمهیداتی توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی اندیشیده شده است.
فخر موحد با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه نظارت عنوان کرد: در حوزه نظارتی با استقرار ۲۵ ایستگاه ثابت و سیار و با فعالیت بیش از ۲۵۰ ناظر کار جدیدی صورت گرفته تا مردم بتوانند شکایات خود را به راحتی انتقال دهند.
وی از فعالیت پنج قاضی کشیک در ایام نوروزخبر داد و خاطرنشان کرد: عملکرد بازرسی این سازمان در استان خراسان‌رضوی و شهر مشهد از حیث تعداد بازرس به ترتیب ۲۸ و ۴۸ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.
گفتنی است شکایات زائران و مجاوران بارگاه رضوی از طریق شماره تماس‌های ۲-۷۲۸۳۰۰۱ و ۷۰۴۵ و سایت razavi-chto. ir ستاد تسهیلات زائران خراسان‌رضوی پیگیری می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر