کد خبر: 58637 A

اتکا به خداوند بزرگ، برنامه ریزی، استفاده از فرصت‌ها، اعتماد به نفس و امید به آینده از عوامل موفقیت در زندگی است.

رئیس اداره آموزش و پرورش قوچان بر ضرورت تأسیس دانشگاه فرهنگیان در این شهرستان تأکید کرد.
علیرضا کلیدری در حاشیه برگزاری مراسم تقدیر از دانش آموزان بر‌تر قوچان در گفتگو با خبرنگار ایلنا در قوچان ادامه داد: در این مراسم که با حضور فرماندار شهرستان قوچان برگزار شد از ۱۰۴ دانش آموز قوچانی که دارای رتبه‌های بر‌تر کنکور، منتخبین جشنواره‌های فرهنگی، هنری و ورزشی، برگزیدگان جشنواره نوجوانان و جوانان خوارزمی، رتبه‌های بر‌تر علوم آزمایشگاهی و المپیاد‌ها، و برگزیدگان جشنواره جابربن حیان در جمع پرشور خانواده‌ها و دانش آموزان منتخب در محل سالن فرهنگی ورزشی معلم برگزار گردید، تقدیر به عمل آمد.
وی گفت: برگزاری این جشن در راستای رسیدگی به امور جوانان بوده و موجب ایجاد و افزایش اعتماد به نفس آن‌ها خواهد بود.
وی افزود: اتکا به خداوند بزرگ، برنامه ریزی، استفاده از فرصت‌ها، اعتماد به نفس و امید به آینده از عوامل موفقیت در زندگی است.
همچنین در این مراسم حیدری آزاد فرماندار شهرستان قوچان ضمن تشکر از حضور دانش آموزان و خانواده‌ها و تشکر از زحمات مدیریت آموزش و پرورش و معاونین در تشکیل این جشن گفت: خیلی خوشحال هستم که در جشن بسیار زیبای علم و دانش آینده سازان اینجامعه شرکت نمودم که این شادی آنقدر هست که بتوانم در شادی این عزیزان سهیم باشم.
ایشان در ادامه افزود: این منتخبین جزوء افتخارات قوچان و ملت ایران هستند ودر آّینده شما عزیزان آینده سازان این جامعه ونظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهید بود.
فرماندار شهرستان قوچان در ادامه اظهار کرد: از معلمین دلسوز که از امورات شخصی خود می‌گذرند و در پرورش آینده سازان اینجامعه ایفای نقش دارند نیز تقدیر و تشکر ویژه‌ای می‌کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر