کد خبر: 58659 A

معاون هماهنگی امور زائرین استانداری خراسان رضوی:

تماس و صحبت با زائران امام هشتم که از اقصی نقاط کشور و جهان به این حریم نورانی آمده‌اند حاکی از آن دست که معرفت به‌شان و رسالت امام و بصیرت ناشی از درک مفاهیم عمیق تشیع، روز به وروز در حال افزایش است و این‌‌ همان نقطه‌ای است که دشمنان ما از آن باک دارند و برای آسیب زدن به آن برنامه ریزی می‌کنند.

معاون هماهنگی امور زائرین استانداری خراسان رضوی گفت: میلیون‌ها زائر دلداده اهل بیت (ع) که لحظه تحویل سال نو را با معرفت و شناخت، در کنار مضجع نورانی امام رئوف علی بن موسی الرضا (ع) حاضر شدند یقینا برات نیل به «احسن الحال» در سال جدید را دریافت کرده‌اند.
به گزارش ایلنا از مشهد؛ محمد مهدی اعلایی در حاشیه بازدید از طرح آرامش بهاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در امامزاده سید مرتضی (ع) شهرستان کاشمر، در جمع خبرنگاران گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی امروز، ایران در دنیا به دلیری، رشادت و حماسه آفرینی شناخته می‌شود.
وی گفت: راه رستگاری، تمسک به اهل بیت (ع) و توسل به توجهات و عنایات ائمه معصوم (ع) است و تا زمانی که کشور و مردم ما در این مسیر و زیر بیرق ولایت اهل بیت حرکت می‌کنند عزت و توفیقاتشان روز افزون است و فشار و تهدید‌ها بر علیه آنان بی‌اثر خواهد بود.
معاون هماهنگی امور زائرین استانداری خراسان رضوی خاطر نشان کرد: تماس و صحبت با زائران امام هشتم که از اقصی نقاط کشور و جهان به این حریم نورانی آمده‌اند حاکی از آن دست که معرفت به‌شان و رسالت امام و بصیرت ناشی از درک مفاهیم عمیق تشیع، روز به وروز در حال افزایش است و این‌‌ همان نقطه‌ای است که دشمنان ما از آن باک دارند و برای آسیب زدن به آن برنامه ریزی می‌کنند.
معاون هماهنگی امور زائرین استانداری خراسان رضوی با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری، گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی امروز، ایران در دنیا به دلیری، رشادت و حماسه آفرینی شناخته می‌شود و یقینا با درایت رهبر معظم انقلاب و بصیرت ملت بزرگ ایران سال جدید تبلوری از حماسه‌های بیاد ماندنی در عرصه‌های سیاسی و اقتصادی خواهد بود.
اعلایی گفت: طلیعه حماسه سیاسی ملت ایران در سال جدید و نخستین روز سال، در پایتخت معنوی ایران، مشهد مقدس شکل گرفت که نمایشی از تجدید عهد ملیون‌ها زائر علی ابن موسی (ع) با ولی امر بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر