کد خبر: 69323 A

هادی شوشتری:

آشنایی با مسائل سیاست داخلی و خارجی و برنامه‌ریزی میان مدت و بلند مدت برای اهداف خود باید همیشگی باشد و در تمامی تصمیم گیری‌ها بر اساس سه اصل عزت، مصلحت و حکمت عمل کند.

ایلنا: هادی شوشتری گفت: رئیس جمهور آینده باید صادق، پرکار،اجرایی و بدور از روزمرگی باشد وباید یک رجل سیاسی باشد؛ مدیر و مدبر باشد.

به گزارش ایلنا از خراسان رضوی، نماینده مردم قوچان و فاروج درباره ویژگی‌های رئیس جمهور آینده  گفت: مقام معظم رهبری چندی پیش به خوبی ویژگی های مطلوب رئیس جمهور آینده را بیان کردند که باید برای انتخاب فرد اصلح به این موارد دقت شود.

وی افزود: آشنایی با مسائل سیاست داخلی و خارجی و برنامه‌ریزی میان مدت و بلند مدت برای اهداف خود باید همیشگی باشد و در تمامی تصمیم گیری‌ها بر اساس سه اصل عزت، مصلحت و حکمت عمل کند.

رئیس کمیته حقوق بشر مجلس نهم بیان کرد: رئیس جمهور آینده باید یک رجل سیاسی باشد؛ مدیر و مدبر باشد، سابقه کار اجرایی و کارنامه درخشان داشته باشد و دچار روزمرگی نشود.

شوشتری با بیان اینکه میزان مقاومت یک رئیس جمهور در کار اجرایی باید اندازه گیری شود، اظهار داشت: رئیس جمهور باید برنامه‌ریزی دراز مدت داشته باشد و دچار روزمرگی و تدوین برنامه روزانه نشود؛ چراکه روزمرگی آفتی برای مدیریت محسوب می‌شود و فرد را از همه کارها و فعالیت‌ها عقب می‌اندازد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با برشمردن ویژگی‌های رئیس جمهور ایده‌آل گفت: رئیس‌جمهور باید صداقت داشته باشد همچنین باید پرتحرک و پرنشاط باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر