کد خبر: 69324 A

نماینده قوچان در گفتگو با ایلنا:

رئیس جمهور باید برنامه ریزی دراز مدت داشته باشد و دچار روزمرگی و تدوین برنامه روزانه نشود؛ چراکه روزمرگی آفتی برای مدیریت محسوب می شود و فرد را از همه کارها و فعالیت ها عقب می اندازد.

ایلنا-مشهد: هادی شوشتری گفت: رئیس جمهور آینده باید صادق، پرکار، اجرایی و به دور از روزمرگی باشد.

نماینده مردم قوچان و فاروج درباره ویژگی های رئیس جمهور آینده در گفتگو با ایلنا در قوچان گفت: مقام معظم رهبری چندی پیش به خوبی ویژگی های مطلوب رئیس جمهور آینده را بیان کردند که باید برای انتخاب فرد اصلح به این موارد دقت شود.

نماینده قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رئیس جمهور در راس قوه مجریه قرار می گیرد و همانطور که رهبری معظم انقلاب فرمودند باید سابقه کار اجرایی داشته باشد تا از پس این مسئولیت به خوبی بر آید.

وی افزود: آشنایی با مسائل سیاست داخلی و خارجی و برنامه ریزی میان مدت و بلند مدت برای اهداف خود باید همیشگی باشد و در تمامی تصمیم گیری ها بر اساس سه اصل عزت، مصلحت و حکمت عمل کند.

رئیس کمیته حقوق بشر مجلس نهم بیان کرد: رئیس جمهور آینده باید یک رجل سیاسی باشد؛ مدیر و مدبر باشد، سابقه کار اجرایی و کارنامه درخشان داشته باشد و دچار روزمرگی نشود.

شوشتری با بیان اینکه میزان مقاومت یک رئیس جمهور در کار اجرایی باید اندازه گیری شود، اظهار داشت: رئیس جمهور باید برنامه ریزی دراز مدت داشته باشد و دچار روزمرگی و تدوین برنامه روزانه نشود؛ چراکه روزمرگی آفتی برای مدیریت محسوب می شود و فرد را از همه کارها و فعالیت ها عقب می اندازد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با برشمردن ویژگی‌های رئیس جمهور ایده‌آل گفت: رئیس‌جمهور باید صداقت داشته باشد همچنین باید پرتحرک و پرنشاط باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر