کد خبر: 80585 A

در همایش انتخاباتی جلیلی در مشهد صورت گرفت؛

در این همایش که در سالن شهید بهشتی مشهد برگزار شد، رفتار نامناسب نیروهای انتظامات همایش و به خصوص نیروهای یگان ویژه پلیس با خبرنگاران از مهم ترین حاشیه های مراسم بود.

ایلنا: جلیلی، یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در روز های پایانی تبلیغات انتخابات به مشهد سفر کرد و در همایشی انتخاباتی تحت عنوان حیات طیبه به سخنرانی پرداخت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، در این همایش که در سالن شهید بهشتی مشهد برگزار شد، رفتار نامناسب نیروهای انتظامات همایش و به خصوص نیروهای یگان ویژه پلیس با خبرنگاران از مهم ترین حاشیه های مراسم بود.

بنابراین گزارش، در این همایش انتخاباتی، به دلیل تاخیر جلیلی در رسیدن به مکان برگزاری همایش و همچنین به علت ازدحام جمعیت در خارج از سالن شهید بهشتی، جلیلی نتوانست از خودروی خود خارج و به سالن وارد شود.

با ورود پلیس در مجموعه بهشتی برای متفرق کردن مردم از اطراف خودرو سعید جلیلی و برخورد نامناسب آنها با مردم و خبرنگارانی که به جهت پوشش مراسم حضور پیدا کرده بودند، برخی از مردم با اعلام نارضایتی خود از برخورد پلیس با آنها، سالن برگزاری همایش انتخاباتی را ترک کردند.

گفتنی است؛ پیش از این نیز در همایش انتخاباتی قالیباف در مشهد، برخورد نامناسبی از سوی انتظامات همایش با خبرنگاران صورت گرفته بود.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر