کد خبر: 81015 A

روحانی در جمع پرشور مردم مشهد؛ (1)

روحانی با بیان این که روز ثبت‌نام از یک شعر شاعر خراسانی گفتم" هوا بس ناجوانمردانه سرد است اما در حال حاضر با توجه به حضور شما خراسانی‌های عزیز درخشان و گرم خواهد شد اظهار داشت: من امروز به صراحت اعلام می‌کنم با این خیل عظیم جمعیت بی شک شما خراسانی‌ها نقش عظیمی در خلق حماسه سیاسی خواهید داشت.

ایلنا: کاندیدای انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: روز ثبت‌نام از شاعری خراسانی سخن گفتم که سروده بود «هوا بس ناجوامردانه سرد است» و می‌دانستم که با خورشید خراسانی‌ها این هوا گرم خواهد شد.

به گزارش ایلنا از مشهد، حجت‌الاسلام حسن روحانی عصر چهارشنبه در جمع هواداران خود در ورزشگاه شهید بهشتی مشهد اظهار کرد: سلام بر حسین(ع) که اسوه آزادگی بود، سلام بر قمر بنی هاشم و سلام بر علی بن‌موسی‌الرضا(ع) و سلام بر روح پرفتوح امام راحل و شهدا و مقام معظم رهبری و سلام بر دولت سازندگی هاشمی رفسنجانی و سلام بر مرد متین اصلاحات محمد خاتمی.

وی در ادامه سخنان خود با قدردانی از عارف برای کناره گیری از انتخابات گفت: از همین جا به عارف عزیز سلام می کنم و از وی برای انجام چنین کار جوانمردانه ای قدردانی می کنم.

روحانی با بیان این که روز ثبت‌نام از یک شعر شاعر خراسانی گفتم" هوا بس ناجوانمردانه سرد است اما در حال حاضر با توجه به حضور شما خراسانی‌های عزیز درخشان و گرم خواهد شد اظهار داشت: من امروز به صراحت اعلام می‌کنم با این خیل عظیم جمعیت بی شک شما خراسانی‌ها نقش عظیمی در خلق حماسه سیاسی خواهید داشت.

وی افزود: دولت من دولت تدبیر و امید بوده و متعلق به همه آحاد جامعه است؛ دولت تدبیر دولت شما جوانان است.

روحانی ادامه داد: اعلام می‌کنم آزادی و سربلندی را به کشور را باز می‌گردانم چراکه می‌دانم این خواسته همه جوانان و آحاد جامعه است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر