کد خبر: 8450 A

مدیر عامل باشگاه سیاه جامگان جو بد سکوهای ورزشگاه بوشهر را مانع پیروزی تیمش در مقابل پرسپولیس گناوه عنوان کرد.

ایلنا - مشهد: نماینده فوتبال خراسان در رقابت های لیگ دسته دو مقابل میزبان خود پرسپولیس گناوه به تساوی رسید.

به گزارش ایلنا از مشهد،تیم سیاه جامگان خراسان در چارچوب هفته سوم رقابتهای لیگ دسته2 باشگاههای کشور در مصاف با تیم پرسپولیس گناوه بوشهر  با نتیجه 2 بر 2 و با یک امتیاز به خانه برگشت.

سید مهدی حسینی در دقیقه 24 بازی  و در دقیقه 70 سالار افراسیابی دو گل تیم سیاه جامگان را به ثمر رساندند.

مدیر عامل باشگاه سیاه جامگان گفت: در این بازی که میهمان تیم بوشهری بودیم دو پنالتی به صود ما گرفته نشد و در دقیقه 80 هم تقی قاسم زاده از بازی اخراج شد.

محمد رضا عباسی جو سکوهای ورزشگاه را بد توصیف کرد و گفت: در ابتدای نیم دوم چندین بار از سکوها به سمت زمین بازی ترقه و نارنجک پرتاب شد و در همین شرایط تیم پرسپولیس گناوه بوشهر گل دوم خود را به ثمر رساند.

وی افزود: پس از پایان بازی هم همچنان جو ورزشگاه شرایط خوبی نداشت و نیروی انتظامی هم برای همراهی تیم سیاه جامگان که میهمان این بازی بود حضور نداشت.

مدیر عامل با شگاه سیاه جامگان در خصوص بازی بعدی این تیم گفت: این تیم در روز دوشنبه 17 مهر ماه از ساعت 14:30 دقیقه در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف تیم استقلال ساری خواهد رفت.

وی در پایان گفت: در این بازی تقی قاسم زاده را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم و امیدوارم مصطفی شهرکی و ایمان نعمت پور دو بازیکن مصدوم تیم سیاه جامگان که در بازی امروز در خدمت نداشتیم به دیدار بعدی هفته آینده برسند.

سیاه جامگان خراسان رضوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر