کد خبر: 84958 A

در سه ماهه ابتدایی سال جاری؛

بر اساس گزارش اخذ شده از سامانه آمارهای ثبتی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در سه ماهه اول سال جاری استان خراسان رضوی موفق شده رتبه اول کشور را در تشکیل و ثبت تعداد تعاونی‌ها بین سایر استان‌های کشور به‌دست آورد.

ایلنا: بر اساس گزارش اخذ شده از سامانه آمارهای ثبتی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در سه ماهه اول سال جاری استان خراسان رضوی موفق شده رتبه اول کشور را در تشکیل و ثبت تعداد تعاونی‌ها بین سایر استان‌های کشور به‌دست آورد.

به گزارش ایلنا از مشهد، محمد سنجری سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: کلیه شاخص‌های عملکرد و آیتم‌های منشور کاری ابلاغی از سوی وزارت متبوع را با جدیت دنبال می‌کنیم و اعتقاد داریم با هدفگذاری‌های دقیق و تدوین برنامه‌های کاربردی و زمانبندی شده می‌توانیم به اهداف تعریف شده دست یابیم.

وی همچنین افزود: در سه ماهه اول سال جاری مجموعه اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی موفق شد با تشکیل و ثبت تعداد ۱۳۱ تعاونی از مجموع ۱۷۶۱ تعاونی ثبت شده در کل کشور به رتبه اول دست یابد.

محمد سنجری تصریح کرد: این تعداد تعاونی با سرمایه‌ای معادل ۷۳۳۳۵۷۰ هزار ریال و با عضویت ۱۹۴۹ نفر تشکیل گردیده و زمینه اشتغال ۲۵۷۵ نفر را نیز در استان فراهم آورده است.

سرپرست این اداره کل در پایان اظهار نمود: در سالی که به فرموده رهبر معظم انقلاب تحت عنوان سال حماسه سیاسی - حماسه اقتصادی نام گرفته است همه توان خود را در مجموعه اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی بکار خواهیم گرفت تا به اهداف تعیین شده دست یافته و نقش موثری را در تحقق چشم انداز‌ها و آرمانهای اعتلای میهن عزیزمان ایران اسلامی ایفا نماییم.

خراسان رضوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر