کد خبر: 85226 A

از ابتدای سال جاری صورت گرفت؛

از فروردین ماه تا پایان خرداد ماه سال جاری، یک هزار و ۲۸۱ حامی اکرام ایتام توسط حوزه مشارکت‌ها در سطح خراسان رضوی جذب شده‌اند.

ایلنا: قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی، گفت: از فروردین ماه تا پایان خرداد ماه سال جاری، یک هزار و ۲۸۱ حامی اکرام ایتام توسط حوزه مشارکت‌ها در سطح خراسان رضوی جذب شده‌اند.

به گزارش ایلنا از مشهد، حبیب الله آسوده، با بیان آیات و روایاتی در خصوص تکریم ایتام و نحوه برخورد مناسب با آنان، اظهار داشت: برخورد با ایتام نباید موجب نزول شخصیت آنان شود بلکه باید زمینه‌ای برای رشد آنان را فراهم آورد.

وی، تصریح کرد: حامی یابی برای ایتام، به عنوان اجر معنوی و ذخیره‌ای برای آخرت محسوب می‌شود.

آسوده، از حضور و همکاری حوزه مشارکتهای مردمی در خصوص حامی یابی تشکر کرد و ادامه داد: حوزه مشارکت‌ها در مناسبت‌های مختلف با برپایی ایستگاه‌های جذب حامی و یا مراجعه حضوری توانسته از ابتدای فروردین تا پایان خرداد ماه سال جاری، یک هزار و ۲۸۱ حامی را برای اکرام ایتام جذب کند.

قائم مقام این نهاد در خراسان رضوی، ادامه داد: از آمار فوق ۳۲۱ حامی در فروردین ماه، ۵۶۰ نفر در اردیبهشت ماه و ۴۰۰ نفر در خرداد ماه سال جاری جذب شده‌اند.

وی در پایان ضمن تشکر از حامیانی که با ورود به این طرح توانسته‌اند فیوضات معنوی را کسب کنند، یادآور شد: خیرین و نیکوکارانی که قصد حمایت از یتیم یا ایتامی را دارند برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۲۲۸۰۵۸۵ ارتباط برقرار و راهنمایی‌های لازم را از مسئولین مربوطه اخذ کنند.

حامی اکرام ایتام در خراسان رضوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر