کد خبر: 85463 A

نماینده مشهد در مجلس:

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تمام توان خود را برای احصای مشکلات در حوزه تولید و برنامه‌ریزی جهت رفع آن بسیج خواهیم کرد.

ایلنا: نصراله پژمان‌فر؛ رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی در جلسه روز صنعت و معدن از صنعتگران، کارآفرینان و تولیدکنندگان به عنوان سربازان جبههٔ اقتصادی یادکرد و گفت: اهتمام مجلس، حمایت و تقویت عرصهٔ تولید و کار است.

به گزارش ایلنا از مشهد، وی در این مراسم، با بیان اینکه هم اکنون ۲۸۵ تشکل اقتصادی در کشور فعال است، اظهار داشت: سهم خراسان رضوی از این تعداد ۱۳ تشکل است.

نمایندهٔ مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تمام توان خود را برای احصای مشکلات در حوزهٔ تولید و برنامه ریزی جهت رفع آن بسیج خواهیم کرد.

گفتنی ست در این مراسم که با حضور جعفری معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و کارآفرینان استان برگزار شد؛ از ۳۹ کارآفرین بر‌تر در گروه‌های محصولات غذایی و آشامیدنی، نساجی، چرم و پوشاک، صنایع سلولزی و کاغذی، محصولات شیمیایی، لاستیک و پلاستیک، کانی‌های غیرفلزی، فلزات اساسی و محصولات فلزی فابریکی، ماشین آلات، تجهیزات و لوازم خانگی، ماشین آلات و تجهیزات برقی، وسایل ارتباطی، ابزار دقیق، وسایل نقلیه موتوری و تجهیزات حمل و نقل، بهره برداران نمونهٔ معادن، واحدهای فنی مهندسی، مرکز تحقیق و توسعه تقدیر شد.

همچنین یک مکتشف نمونه و سه پیشکسوت نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.

خراسان رضوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر