کد خبر: 86541 A

مجموعه بزرگ ورزشی شهدای شهرداری در زمینی به مساحت هفت هکتار و با اعتبار 300 میلیارد ریال در منطقه 12 مشهد توسط متخصصان و مشاوران دانشگاه فردوسی مشهد و بر اساس جدیدترین تجهیزات و امکانات روز دنیا در سال 91 طراحی شده و از ابتدای سال جاری عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

ایلنا: مدرن‌ترین مجموعه ورزشی کشور در مشهد احداث می‌شود خبرگزاری تسنیم: شهردار منطقه ۱۲ مشهد گفت: نخستین مجموعه بزرگ و بی‌نظیر ورزشی کشور با نام شهدای شهرداری، منطبق بر مدرن‌ترین امکانات و تجهیزات ساختمانی، تاسیساتی و ورزشی روز دنیا در این منطقه احداث می‌شود.

به گزارش ایلنا از مشهد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مجتبی هیبتی اظهار کرد: مجموعه بزرگ ورزشی شهدای شهرداری در زمینی به مساحت هفت هکتار و با اعتبار ۳۰۰ میلیارد ریال در منطقه ۱۲ مشهد توسط متخصصان و مشاوران دانشگاه فردوسی مشهد و بر اساس جدید‌ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا در سال ۹۱ طراحی شده و از ابتدای سال جاری عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

وی با اشاره به بازه پنج ساله اجرای این مجموعه ورزشی ادامه داد: احداث پروژه مذکور که به عنوان مجهز‌ترین و مدرن‌ترین مجموعه ورزشی کشور در خیابان اقدسیه ۴۲ منطقه ۱۲ مشهد در حال اجراست، به صورت فاز به فاز در در مدت زمان پنج سال اجرا می‌شود که هر فاز این مجموعه پس از پایان عملیات اجرایی، تجهیز و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

شهردار منطقه ۱۲ مشهد با اشاره به اینکه این مجموعه شامل سه زمین ورزشی و سوله‌های چند منظوره بوده و در حال حاضر در فاز اول اجرا قرار دارد، اظهار کرد: فاز اول اجرای مجموعه ورزشی شهدای شهرداری که از ابتدای سال جاری آغاز شده، تاکنون ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

شهرداری مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر