کد خبر: 91874 A

نماینده مردم قوچان و فاروج:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم شورای اسلامی گفت: تفکیک سه وزارتخانه در دستور کار مجلس قراردارد که تصویب و ابلاغ آن به کابینه دولت یازدهم نمی‌رسد.

ایلنا: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم شورای اسلامی گفت: تفکیک سه وزارتخانه در دستور کار مجلس قراردارد که تصویب و ابلاغ آن به کابینه دولت یازدهم نمی‌رسد.

هادی شوشتری در گفتگو با خبرنگار ایلنا در قوچان تصریح كرد: عدم كارآیی و كارآمدی وزارتخانه های ادغام شده مجلس را بر آن داشت تا طرح تفكیك چند وزارتخانه مورد بررسی جدی قرار بگیرد.

رئیس کمیته حقوق بشر مجلس نهم با اشاره به اینكه وزارت مسكن؛ راه و شهرسازی-وزارت صنعت و وزارت بازرگانی در این زمره قرار دارند اذعان داشت: وزارت مسكن راه و شهرسازی در اولویت وزارتخانه های تفكیكی هستند كه گویا دولت یازدهم نیز با این طرح موافق است و به سرعت بررسی آن انجام خواهد شد.

نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس نهم همچنین گفت: در حال حاضر روحانی كابینه خود را بر اساس وزارتخانه های موجود تشكیل می دهد چراكه طرح تفكیك وزارتخانه ها به كابینه دولت یازدهم نمی رسد. اما پس از تصویب؛ رئیس دولت یازدهم باید برای وزارتخانه های جدید وزرایی معرفی كند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر