کد خبر: 2924 A

رئیس هیات کشتی خراسان شمالی خبر داد:

همزمان با برگزاری مسابقات داوران که در این دوره ها شرکت کرده اند با شرکت در کلینیک داوری کارشان ارزیابی صورت می گیرد و بعد از اتمام مسابقات در صورت موفقیت، ارتقاء آنها یک پله بالاتر صورت خواهد گرفت.

بجنورد – ایلنا: همزمان با برگزاری مسابقات قهرمانی کشتی آزاد و فرنگی خراسان شمالی در 2 رده نوجوانان و جوانان دوره های ارتقاء داوری آخر هفته جاری برگزار می شود.

رئیس هیات کشتی خراسان شمالی در مصاحبه با خبرنگار ایلنا گفت: همزمان با برگزاری مسابقات داوران که در این دوره ها شرکت کرده اند با شرکت در کلینیک داوری کارشان ارزیابی صورت می گیرد و بعد از اتمام مسابقات در صورت موفقیت، ارتقاء آنها یک پله بالاتر صورت خواهد گرفت.

سید امید علوی زاده برگزاری این دوره ها را زیر نظر فدارسیون کشتی دانست که با حضور داوران استان خراسان شمالی و استانهای همجوار برگزار خواهد شد و افزود: این دوره های شامل درجه 3 به 2، و 2به یک و برای اولین بار یک به ممتاز می باشد.

وی شرط شرکت در این دوره های ارتقاء را داشتن دفتر چه داوری و تاییدیه فدراسیون و هیات کشتی استانها دانست.

وی همچنین خاطرنشان کرد: مسابقات قهرمانی کشتی آزاد و فرنگی خراسان شمالی در 2 رده نوجوانان و جوانان حداقل با حضور 8 تیم از شهرستان های استان برگزار می شود.

وی گفت: رقابت های رده نوجوانان در 10 وزن 42، 46،50، 54،58، 63،69، 76، 85 و 100 کیلو گرم و رده جوانان در 8 وزن50، 55، 60، 66، 74، 84، 96 و 120 کیلوگرم 9 و 10 شهریور در سالن آزادی بجنورد برگزار خواهد شد.

پایان پیام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر