کد خبر: 88556 A

در آخرین نشست شورای اداری خراسان شمالی در دولت احمدی نژاد؛

مدیرانی که برای ماندن به دنبال ارتباط با رئیس جمهور منتخب هستند؛ غافلند که نامشان برای برای بنده روشن است و اگر کارشان را قطع نکنند در جلسه آینده نامشان را فاش می‌کنم.

ایلنا: آخرین نشست شورای اداری خراسان شمالی در دولت احمدی‌نژاد با اخطار‌های جدی استاندار برای جلوگیری از مذاکره مدیران استانی با رئیس جمهور منتخب همراه شد.

به گزارش ایلنا محمود احمدی بیغش گفت: خیلی زشت است که مدیران و حتی معاونانشان مثل کسانی که می‌خواهند صف شیر بایستند؛ برای گمانه زنی با دفتر رئیس جمهور منتخب، سبد گذاشته تا برای ماندن خود در دولت بعدی رایزنی کنند.

وی با بیان اینکه «ما سرباز نظام هستیم نه رئیس جمهور» گفت: اگر شما شایسته باشید می‌مانید. شایسته ما نیست که خودمان را به دولت‌ها وصل کنیم.

استاندار خراسان شمالی با تشبیه خود به «صاحب عزایی که حواسش جمع است چه کسانی به مجلسش آمده‌اند» مدیران هشدار داد: مدیرانی که برای ماندن به دنبال ارتباط با رئیس جمهور منتخب هستند؛ غافلند که نامشان برای بنده روشن است و اگر کارشان را قطع نکنند در جلسه آینده نامشان را فاش می‌کنم.

بیغش افزود: ما به لحاظ سیاسی با دولت دهم خداحافظی می‌کنیم، اما محال است خدمات بزرگ آقای احمدی‌نژاد را که نام صاحب‌الزمان را در بزرگ‌ترین مجمع عمومی جهانی مطرح کرد فراموش کنیم.

وی ادامه داد: کدام مسئول به غیر از آقای احمدی‌نژاد بود که بدون منت به میان مردم رفت و ارتباطات بین المللی را به این خوبی مدیریت کرد.

استاندار خراسان شمالی ادامه داد: بی‌شک مردم احمدی‌نژاد را فراموش نمی‌کنند و خدماتش را فراموش نمی‌کنند و تنها عده خیلی خیلی کمی وجود دارند که خدماتش را زیر سوال می‌برند.

وی در پایان آخرین نشست شورای اداری خراسان شمالی در دولت احمدی‌نژاد با بیان این نکته که تغییر و تحول دولت‌ها نباید موجب دلسردی فضای کاری شود؛ خاطرنشان کرد که به صورت سرزده از ادارات کل بازدید خواهد داشت.

محمود احمدی بیغش از نمایندگان حامی دولت بود که بعد از رد صلاحیتش برای ورود به انتخابات مجلس نهم به عنوان هفتمین استاندار در دولت احمدی‌نژاد است که طی هشت سال برای مدیرت استان خراسان شمالی در نظر گرفته شده است.

استانداری خراسان شمالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر