کد خبر: 94546 A

جامعه کارگری از دکتر روحانی تشکر کرد؛

تشکل‌های کارگری و کارفرمایی خراسان شمالی ضمن قدردانی از دکتر روحانی از نمایندگان مردم خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی خواسته‌اند با رأی اعتمادشان به علی ربیعی جامعه کارگری و تولیدی خراسان شمالی و ایران اسلامی را خوشحال کنند.

ایلنا: تشکل‌های کارگری و کارفرمایی خراسان شمالی انتخاب علی ربیعی به عنوان وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی را از سوی دکتر روحانی رئیس جمهور دولت یازدهم را به جامعه کارگری و تولیدی کشور تبریک گفتند.

به گزارش ایلنا در طوماری که توسط تشکل‌های کارگری، کارفرمایی خراسان شمالی و فعالان کارگری به امضاء رسیده، نام تشکل‌هایی چون خانه کارگر خراسان شمالی، شوراهای اسلامی کار چندین کارگاه، کانون شوراهای اسلامی کار استان خراسان شمالی، کانون بازنشستگان بجنورد، اسفراین و شیروان، انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی استان، تعاونی‌های مصرف کارگران، تعاونی‌های مسکن کارگری، اتحادیه‌های تعاونی‌های زیر مجموعه‌های اتاق تعاون و اتاق تعاون استان دیده می‌شود.

تشکل‌های کارگری و کارفرمایی خراسان شمالی ضمن قدردانی از دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران از نمایندگان مردم خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی خواسته‌اند با رأی اعتمادشان به علی ربیعی به عنوان وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی جامعه کارگری و تولیدی خراسان شمالی و ایران اسلامی را خوشحال کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر