کد خبر: 99351 A

رئیس انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران خراسان شمالی اعلام آمادگی کرد:

رئیس انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران خراسان شمالی از اعلام آمادگی این تشکل رسانه‌ای برای برگزاری مناظره بین نامزدهای ریاست شورای اسلامی شهر بجنورد خبر داد.

ایلنا: رئیس انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران خراسان شمالی از اعلام آمادگی این تشکل رسانه‌ای برای برگزاری مناظره بین نامزدهای ریاست شورای اسلامی شهر بجنورد خبر داد.

به گزارش ایلنا، علی قلی‌زاده در این رابطه گفت: برگزاری مناظره بین اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد که نامزد ریاست شورای شهر شده‌اند، موجب می‌شود در حالی که دغدغه‌های مرکز استان خراسان شمالی را در مورد مدیریت شهری بجنورد به اطلاع مردم برساند؛ اعضای شورا را نیز برای انتخاب بهترین گزینه کمک کند.

وی ادامه داد: بی‌شک یکی از مهم‌ترین رسالت‌های مطبوعات و رسانه‌ها توسعه همه جانبه شهر، استان و کشوری است که در آن زندگی می‌کنند.

وی تاکید کرد: با مشورتی که با دوستان رسانه‌ای به خصوص رئیس خانه مطبوعات استان داشته‌ایم؛ او از این پیشنهاد با توجه به عقب ماندگی بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی از توسعه، استقبال کرده‌اند که البته در تماس با برخی از اعضای شورای شهر، آن‌ها نیز برگزاری این نشست را ابتکاری مفید برای توسعه شهر بجنورد ارزیابی کرده‌اند.

وی پرداختن تشکل‌های مطبوعاتی و رسانه‌ای به این موضوع و دیگر موضوعاتی که نیاز به روشنگری دارد را امری لازم و ضروری دانست و افزود: برگزاری مناظره با در نظر گرفتن تمهیداتی که عادلانه باشد می‌تواند بهترین فرصت برای تمرین رسانه‌ها و منتخبان مردم در شورای اسلامی شهر و حتی مجلس شورای اسلامی باشد تا در حینی که مشکلات استان و شهرمان بیان می‌شود؛ بهترین راهکارهایی هم که در این جریانات بیان می‌شود؛ از طرف مقامات مسئول برای توسعه استان به کار گرفته شود.

رئیس انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران خراسان شمالی گفت: در این مناظره ۵ سوال بین نامزدهای ریاست شورای اسلامی شهر بجنورد بیان می‌شود که زمان پاسخ دهی به هر یک از این سئوالات برای اعضا ۵ دقیقه در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: این مناظره توسط نمایندگان مطبوعات و در صورت اعلام آمادگی صدا سیما هم توسط آن‌ها ضبط می‌شود.

قلی‌زاده افزود: ترتیب پاسخ دادن به سئوالات هم قرعه کشی می‌شود و سعی بر این است عدالت در مناظره شرط اصلی برگزاری این فضای گفتگو باشد.

تاکنون ۳ نفر از منتخبان اعضای شورای اسلامی برای دور چهارم شورای شهر بجنورد ثبت نام کرده‌اند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر