کد خبر: 12961 A

توسط اداره کل استاندارد خوزستان/

در شهریور ماه سال جاری معادل 2192 نفر ساعت آموزش از سوی اداره کل استاندارد خوزستان صورت گرفت.

ایلنا - اهواز: کارشناس آموزش اداره کل استاندارد خوزستان اعلام کرد:  در راستای اجباری شدن استاندارد ملی 3834 (الزامات کیفی محصولات جوشکاری شده ذوبی مواد فلزی) با همکاری مدیریت ساماندهی صنعت جوش سازمان ملی استاندارد ایران و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان اقدام به برگزاری دوره آموزشی " آشنایی با الزامات جوشکاری ذوبی مواد فلزی" نمود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، در این دوره که جهت آشنایی با استاندارد ملی 3834 و استقرار آن در صنایع ساختمان، دریایی، ریلی، نظامی، هسته­ای، هوا فضا، پزشکی، نفت، گاز و پتروشیمی با اولویت ساختمان برای کارشناسان مرتبط از قبیل سازمان نظام مهندسی ساختمان، شهرداری­ها، ادارات کل راه و شهرسازی و... برگزار گردید، 78 نفر شرکت نمودند. در این دوره معادل 1248 نفر ساعت آموزش به شرکت کنندگان ارائه شد.

فاطمه مهرمولایی خاطر نشان کرد: علاوه بر دوره فوق دوره­های دیگری از قبیل " آشنایی با الزاماتHSE " و " کالیبراسیون عمومی" نیز جهت مسئولین کنترل کیفیت و کارشناسان واحد­های تولیدی استان و دوره آموزشی 5S (آشنایی با نظام آراستگی سازمانی) جهت کارکنان اداره کل استاندارد خوزستان برگزار و طی آن ها در مجموع به 159 نفر معادل 2192 نفر ساعت آموزش ارائه شد.

وی در انتها افزود: همچنین در شهریور ماه سال جاری پروانه تائید صلاحیت 9 مسئول کنترل کیفیت از سوی این اداره کل جهت کار کارشناسی در واحدهای تولیدی مربوطه تایید شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر